Перегони 2009
Прес-реліз про Gorgany Race 2009
В Карпатах втретє відбулись пригодницькі-перегони «Gorgany Race – 2009»
Переможці в класі “Трек” команда “Ушльопки”
Переможці в класі “Вело” команда “Любителі потоків”
41 команда, учасники з 10 областей України – в такому форматі в Українських Карпатах відбулися пригодницькі-перегони «Gorgany Race – 2009.
Учасникам за контрольний час (30 годин) пропонувалось подолати маршрут протяжністю близько 90 кілометрів (для класу “ТРЕК”) та близько 130 кілометрів (для класу “ВЕЛО”) і відмітитися на контрольних пунктах (КП). Маршрут перегонів проходив через гірський масив Горгани — найскладніший та найвіддаленіший район Українських Карпат при дуже складних погодніх умовах.
Про складність завдання говорить той факт, що з 41-єї команди повністю з завданням впоралось тільки 6.
Командам (від 2 до 4 чоловік) у повному складі було необхідно подолати пішохідну / вело ділянку, та виконати ряд технічних завдань, пов’язаних з технікою пішохідного туризму (навісна переправа, переправа по паралельних перилах, спуск по вертикальних перилах).
В результаті безкомпромісної боротьби призовий фонд змагань (який цього року перевищував 15 тис. грн.) розділили команди класу “ТРЕК” «Ушльопки» (Ужгород), «77» (Тернопіль – Броди), «Соловей» (Ів-Франківськ), та класу “ВЕЛО” «Любителі Потоків» (Долина – Біла Церква), «Непрості» (Львів), «Чарівний ПенДАЛЬ» (Київ).
Переможцями «Gorgany Race 2009» – володарями Кубку Горган у класі “ТРЕК” стали Джміль Дмитро Володимирович, та Кудрявцев Володимир Миколайович і у класі “ВЕЛО” Бойків Тарас Володимирович, та Дідик Руслан Васильович.
Організаторами перегонів є колектив компанії «Горгани Ком», Львівська ММГО «К-2» та Федерація Скаутів «Галицька Русь».
Для учасників змагань неподалік с. Бистриця (Івано-Франківська обл.) було організоване наметове містечко «Gorgany Race», де працював Оргкомітет, суддівська колегія, преса, пункт реєстрації команд, постійно чергував лікар, працювала камера схову.
Змагання є добрим прикладом справжнього партнерства між владою, провідними підприємствами, громадськими організаціями та активною молоддю – спільними зусиллями організоване свято дружби, спорту та патріотизму!
В наступному році Оргкомітет «Gorgany Race» планує зробити змагання міжнародними, та запрошує до співпраці.
Вітаємо переможців!
Координати Оргкомітету “Gorgany Race 2009”
“Gorgany.com”, вул. Городоцька 5, м. Львів, Україна
Тел./факс.+ 38 (032) 237 27 27;+ 38 (032) 255 00 32;
Голова Оргкомітету: Андрій Бандрівський тел.+38050 988 52 16
Головний суддя: Сергій Копанський
Координатор: Теодор Дулеба тел.+38063 297 65 06
E-mail: race09@gorgany.com
Результати у класі “Трек”
місце | команда | місто | час фінішу (неділя) | кількість взятих КП | штраф за пропущений тех.етап | час фінішу + штраф |
1 | Ушльопки | Ужгород | 04:22 | 9 | 00:00 | 04:22 |
2 | 77 | Тернопіль-Броди | 08:47 | 9 | 00:00 | 08:47 |
3 | Соловей | Івано-Франківськ | 09:28 | 9 | 00:00 | 09:28 |
4 | ELEMY | Татарів | 10:41 | 9 | 00:00 | 10:41 |
5 | Некрофіліни | Львів | 11:49 | 9 | 00:00 | 11:49 |
6 | Montane | Київ | 12:49 | 9 | 00:00 | 12:49 |
7 | Гуцули | Яремче | 03:31 | 8 | 00:00 | 03:31 |
8 | Гряда | Київ | 09:43 | 8 | 00:00 | 09:43 |
9 | Горганські привиди-К2 | Львів | 10:21 | 8 | 00:00 | 10:21 |
10 | Карпатські волоцюги | Львів-Стебник | 14:26 | 8 | 00:00 | 14:26 |
11 | Вогнисті (ОУМ “Спадщина”) | Львів | 13:52 | 7 | 00:00 | 13:52 |
12 | Вірда.К2 | Львів | 06:15 | 6 | 00:00 | 06:15 |
13 | Рожнятівські волоцюги | Івано-Франківська | 11:06 | 6 | 00:00 | 11:06 |
14 | АРАХІСОВЕ МАСЛО | Тернопіль | 03:45 | 5 | 04:00 | 07:45 |
15 | CЮТУР | Коломия | 04:00 | 5 | 04:00 | 08:00 |
16 | В ожидании чуда | Київ | 10:53 | 5 | 04:00 | 14:53 |
17 | КУЗИНАТРА | Київ | 10:53 | 5 | 04:00 | 14:53 |
18 | Легенды x-трима | Одесса | 11:29 | 5 | 04:00 | 15:29 |
19 | Романтики | Бердянськ | 15:35 | 5 | 00:00 | 15:35 |
20 | Горяни | Яремче | 15:40 | 5 | 04:00 | 19:40 |
21 | Хлопстрі | Івано-Франківськ | 04:47 | 4 | 00:00 | 04:47 |
22 | Фокусник | Львів | 01:55 | 4 | 04:00 | 05:55 |
23 | ОПРИШКИ | Івано-Франківськ | 14:04 | 3 | 00:00 | 14:04 |
24 | Шалені лисички | Київ | 12:56 | 2 | 00:00 | 12:56 |
25 | Химерні (ОУМ “Спадщина”) | Львів | 14:21 | 2 | 04:00 | 18:21 |
26 | ОЛЕНЕВОДИ hoc | Київ | зійшли | зійшли | ||
27 | ОЛЕНЕВОДИ | Київ | зійшли | зійшли | ||
28 | НЕМЕЗІДА | Львів | зійшли | зійшли | ||
29 | ТЦ Мандри | Київ | зійшли | зійшли | ||
30 | Стек | Львів | зійшли | 1 | зійшли | |
31 | США | Славута Хмельницької обл | немає даних | немає даних | ||
32 | Red Shift | Київ | немає даних | немає даних | ||
33 | Дикобрази | Івано-Франківськ | немає даних | немає даних | ||
34 | КоЗли | Яремче | немає даних | немає даних | ||
35 | Desesperados | Чернівці | немає даних | немає даних |
Результати у класі “Вело”
місце | команда | місто | час фінішу (неділя) | кількість взятих КП | штраф за пропущений тех.етап | час фінішу + штраф |
1 | Любителі потоків | Долина-Біла Церква | 15:20 | 8 | 00:00 | 15:20 |
2 | Непрості | Львів | 10:34 | 5 | 00:00 | 10:34 |
3 | Чарівний ПенДАЛЬ | Київ | 14:21 | 5 | 00:00 | 14:21 |
4 | Скорпікор | Львів | 15:25 | 5 | 00:00 | 15:25 |
5 | Борислав сміється | Борислав | немає даних | немає даних | ||
6 | Папірус | Київ | зійшли | зійшли |