Salewa Boulder Table контест на Gorgany Race 2013

Written by | Статті

Цього року на Gorgany Race вперше відбудуться унікальні змагання для любителів активно провести час. Запрошуємо випробувати власні сили в спортивному контесті та отримати цінні призи за прикладені зусилля. Основним  інструментом змагання буде Boulder Table  від компанії Salewa. Boulder Table контест – це захоплююча гра, спортивне  випробування та ефективне тренування. Ми гарантуємо Вам масу позитивних емоцій та незабутніх вражень, але пам’ятайте, що для проходження завдання знадобляться фізична сила, хороша техніка і координація. Бажаємо успіху!

Можливість взяти участь в змаганні буде протягом всього часу роботи базового табору Gorgany Race. Реєструватися та змагатися можна буде від суботнього ранку до вечору неділі.

Правила конкурсу:

 • Учасники можуть робити стільки підходів, скільки їм захочеться. Обирається кращий результат.
 • Після розминки учасники можуть випробувати свої сили в 2 раундах, які оцінюються відповідно до рівня складності в 20 та 50 балів.
 • Можна робити декілька спроб за один підхід, але кожного разу після падіння стартувати потрібно з верху столу.

1 Раунд (Мале коло)

Щоб пройти перший етап випробування потрібно зробити щонайменше один оберт довкола сторін столу (по ширині). Повний оберт вважається зробленим, якщо учасник стартує з верху столу, спускається під нього і повертається на верх, не торкаючись землі. Одне коло оцінюється в 20 балів.

1 Раунд. Мале коло

2 Раунд (Велике коло)

На другому етапі учаснику потрібно пройти коло від краю до краю столу (по довжині). Повний оберт вважається зробленим, якщо учасник стартує з верху столу, спускається під нього і повертається на верх, не торкаючись землі. Одне коло в цьому раунді оцінюється в 300 балів.

2 Раунд. Велике коло

Завдання: отримати якомога більше балів за 2 хвилини.

Двоє учасників з найкращими результатами отримають призи від Salewa:

СПАЛЬНИК MICRO 800 СПАЛЬНИК MICRO 650

Відео про Boulder Table і про те, як з ним працювати:

Last modified: 25.06.2013

3 коментарів до :
Salewa Boulder Table контест на Gorgany Race 2013

 1. maryana коментує:

  Розміри:
  верхня дошка 220х50
  висота металічної основи 75
  нижні дошки 220х50+220х50

 2. maryana коментує:

  Як тільки будуть точні розміри, одразу напишемо

 3. Виталий коментує:

  Чи можна розміри стола?
  хочу собі такий зробити

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*