Положення 2008

Додаткові умови проходження дистанції

Змагання проводиться у класі “Трек”.
На дистанції команди повинні подолати пішохідну ділянку протяжністю близько 90 км, сплав на плотах – 4 км та виконати ряд технічних завдань, пов’язаних з технікою пішохідного туризму.

Маршрут гонки проходить по основних вершинах та перевалах Центральних Горган та визначається контрольними пунктами (КП), які команда повинна долати у визначеному порядку та в повному складі, при цьому підтвердженням служитимуть відмітки компостера та фотографії на КП. У випадку пропуску КП, команда вважається такою, що не пройшла дистанцію. Розрив учасників команди більше ніж на 5 хв. карається зняттям. Якщо учасники команди не можуть виконати технічне завдання, нараховується штраф – 3 год. На окремих частинах маршруту буде встановлено контрольний час.

Спорядження
Для проходження дистанції та технічних етапів необхідне наступне спорядження:
– карта змагань*, компас,
– ліхтарики, мед.аптечка, продукти харчування,
– страхувальна система**, петлі самостраховки, 3 карабіни, спусковий пристрій,
– цифровий фотоапарат***

Організатори вирішили спростити для учасників підготовку до водного етапу.
Напомповані автомобільні камери, скотч та жердини для виготовлення плотів забезпечують судді. Свої насос та скотч мати не обов’язково. Команда при бажанні може використовувати свої весла або жердини для штовхання плоту – у цьому випадку  спорядження для сплаву транспортується суддями до початку сплаву.

* Завчасно попередивши організаторів (до 25 червня) карту (500м) району змагань можна буде придбати на місці старту за 8 грн.
** Стахувальні системи у спакованому командою вигляді транспортуються суддями до початку технічного етапу. При попередньому зголошенні можлива оренда на місці, 10 грн за чоловіка за комплект.
*** цифровий фотоапарат зі спалахом >2Mp та usb шнуром для скачування фотографій на фініші.

Підведення підсумків
Результат команди визначається за сумою штрафів та часу проходження усього маршруту.

У випадку вимушеного сходження частини учасників команди (мінімальна кількість – 2 чол.), така команда займає місце нижче команди з повним складом. У випадку пропуску КП чи не проходження маршруту в межах у контрольного часу, команді зараховується результат останнього КП, яке обслуговувалося суддями.

Можливі технічні етапи:

* Навісна переправа
* Переправа по паралельних перилах
* Спуск по вертикальних перилах

* Траверс схилу
* Підйом по вертикальних перилах (для класу “вело”)

Район маршруту/карти

Крайні точки для класу трек: Осмолода (+/-7 км), г. Грофа, г. Мала Попадя, г. Буштул, перевал Легіонів, хр. Таупширка, г. Негрова, г. Ігровець.
Карти: Центральні Горгани 1:50 000,
Топографічна карта 1:100 000.

Положення

про проведення командних екстрім-перегонів «GORGANY RACE 2008», присвячених Дню Конституції України.

1. Вступні положення
Екстрім-перегони «GORGANY RACE 2008» (далі – перегони) – пригодницькі командні змагання з туризму, присвячені Дню Конституції України.
Змагання проводяться з метою:
популяризації здорового способу життя;
надання спортсменам, мадрівникам та шанувальникам спортивного туризму можливості вдосконалити спортивну майстерність;
екологічної просвіти громадян України та закордонних гостей через залучення до тих видів активного відпочинку, які не завдають шкоди довкіллю;
зміцнення дружби та патріотизму серед молоді України.

2. Організатори:
Трудовий колектив компанії «Горгани Ком», Федерація Скаутів «Галицька Русь» та Львівська міська молодіжна громадська організація «К-2».

3. Строки, місце проведення та формат перегонів
Строки проведення перегонів: 28 – 29 червня 2008 року.
Місце: гірський масив «Горгани» в Українських Карпатах.
Пункт старту та фінішу: берег р. Лімниця поблизу с. Осмолода (Івано-Франківська область).
Змагання проходитиме у класі ТРЕК (пішохідна, водна дистанція + орієнтування, техніка туризму);

4. Програма перегонів
Місцем старту та фінішу перегонів (місцем базування) є наметове містечко, розташоване в 5 км. від с. Осмолода на березі р. Лімниця.
Командам, за контрольний час (30 годин), пропонується подолати маршрут протяжністю близько 90 кілометрів (для класу “трек”) та близько 150 + 20 +4 кілометрів (для класу “вело”) та, відповідно до Правил перегонів, відмітитися на контрольних пунктах (КП).
Перегони проводяться з врахуванням “Правил проведення пригодницьких перегонів в Україні”, прийнятих Українською Асоціацією організаторів пригодницьких перегонів. Оргкомітет залишає за собою право вносити зміни в дане Положення. Додаткові умови оголошуються на офіційному сайті змагань.

Графік перегонів:
28 червня 2008 року (субота):
07.30 – початок реєстрації команд, страхування учасників;
08.30 – нарада капітанів команд з ГСК;
09.30 – урочисте відкриття «GORGANY RACE 2008», офіційне оголошення правил перегонів, інструктаж з техніки безпеки;
10.00 – старт перегонів;

29 червня 2008 року:
16.00 – закінчення контрольного часу;
16.00 – 17.00 підведення підсумків перегонів, оголошення та нагородження переможців перегонів; офіційне закриття змагань.

5. Вимоги до команд
Участь в перегонах беруть команди чисельністю від 2 до 4 осіб.
Кожному члену команди на момент початку перегонів має виповнитися 18 років.
Для участі в змаганнях кожна команда має заповнити та передати на адресу Оргкомітету анкету (взірець додається – див сторінку “Зареєструватися”), мати необхідне спорядження (мінімальний перелік додається) та сплатити організаційний внесок.
Розмір організаційного внеску:
клас «трек» – 25 грн. з особи + 10 грн. за кожного прихильника команди (учасника табору);
клас «вело» – 40 грн. з особи + 10 грн. за кожного прихильника команди.

Надіслана до Оргкомітету заявка є попередньою згодою всіх учасників команди з умовами перегонів.
На місці старту кожний учасник змагання передає Оргкомітету розписку про свою згоду з умовами перегонів, а також пред’являє оригінали та подає копії:
– документу, що засвідчує дату народження;
– дійсного страхового полісу.
У випадку відсутності в учасників страхових полісів на місці старту буде відбуватися обов’язкове страхування життя та здоров’я таких учасників страховим агентом. Про умови страхування команди буде повідомлено додатково.
Кожен учасник перегонів несе персональну відповідальність за стан власного здоров’я, відповідність своїх дій ситуації на перегонах, наслідки порушення правил техніки безпеки, а також за якість особистого та командного туристичного та рятувального спорядження.

6. Підведеня підсумків і нагородження
Переможцем оголошується команда, яка в повному складі пройде всі КП за найкоротший час. У випадку, якщо жодна команда не зможе пройти всі КП, командою, що зайняла перше місце, оголошується команда, яка пройшла найбільшу кількість КП. У випадку, якщо таких команд кілька, до уваги береться час проходження дистанції та склад команди.
Протести капітанів команд щодо підсумків перегонів розглядаються суддівською колегією не пізніше, ніж на протязі години з моменту завершення контрольного часу. Результати розгляду доводяться до відома зацікавлених сторін.
Команди, які зайняли 1-ше, 2-ге та 3-тє місця нагороджуються почесними дипломами та цінними призами.
Команди-переможці «GORGANY RACE 2008» в кожному з класів нагороджуються почесними призами та грошовими преміями.

7. Попередні заявки команд та координати Оргкомітету
Попередню заявка команди електронною поштою або факсом необхідно відправити Оргкомітету не пізніше 21 червня 2008 року! Для тих команд, які надішлють своє оголошення після вказаного терміну, сума реєстраційного внеску збільшується в 1.5 рази.

Координати Оргкомітету «GORGANY RACE 2008»:
«GORGANY.COM», вул. Городоцька 5, м. Львів, Україна 79000
Тел./факс.: + 38 (032) 237 27 27; + 38 (032) 255 00 32;
Голова Оргкомітету – Андрій Бандрівський,
координатор – Кирило Арбатов (тел.: 80503703583);
Головний суддя – Сергій Копанський
E-mail: race08gorgany.com;
Всі додаткові відомості про формат та умови участі в перегонах можна дізнатися на офіційному сайті змагань: www.gorganyrace.com

Дане Положення є офіційним запрошенням до участі в «GORGANY RACE 2008».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*