Перегони 2012. Прес реліз

Пригодницькі перегони Gorgany Race 2012 відбудуться 2-3 червня.

Gorgany Race – це екстремальні пригодницькі перегони, що проходять в Карпатах. Вони включають в себе пішохідний, велосипедний, та технічний етапи. За контрольний час – 30 годин – учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек») або 160 км – на велосипеді та пішки (в класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках.
Маршрут перегонів є досить складним та виснажливим і пройти його повністю вдається небагатьом. Учасники повинні за 30 годин подолати чималу дистанцію з великими перепадами висот, складним орієнтуванням, тому ті, хто планує показати добрий результат, рухаються без відпочинку та вночі.

Відкриття Горгани Рейс 2011

Gorgany Race 2012 відбудуться 2-3 червня
Контрольний час: 30 годин.
Команди із 2 – 4 учасників: чоловічі, жіночі та змішані.
Перегони проходитимуть у таких категоріях:
“Трек” (пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму)
“Вело” (велосипедний маршрут та пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму).

Запрошуємо до реєстрації. Ознайомитися з деталями реєстрації та реєстраційну форму можна завантажити тут

Минулого року

Перегони 2011 року відбувалися неподалік від села Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області. Вони включали в себе пішохідний та вело етапи, команди повинні були також пройти ряд випробувань на техніку гірського туризму, таких як підйом по скелі, спуск по мотузці, переправа через річку. Подолання природніх перешкод на маршруті вимагало неабиякої мужності та сили волі. Загалом, у змаганнях взяли участь 79 команд у класі “Трек” та 15 команд у класі “Вело”, загальна кількість учасників 220 осіб з майже усіх регіонів України. Також в п’ятих екстремальних перегонах приймали участь і команди з-закордону – 2 команди з Польщі, 1 з Чехії, 2 з Росії та 1 з США.

www.gorganyrace.com
Оргкомітет пригодницьких перегонів “Gorgany Race”
Андрій Бандрівський, тел.: +38032 2550032, +38050 9885216
e-mail: org@gorganyrace.com
Фото та відео звіти з перегонів: www.gorganyrace.com/fotovideo-2011/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*