Реєстрація 2012

Участь у перегонах (“ТРЕК” і “ВЕЛО”) беруть команди чисельністю від 2 до 4 осіб. Кожному члену команди на момент початку перегонів має виповнитися 18 років.

Для участі в змаганнях кожна команда повинна заповнити та передати на адресу Оргкомітету (orggorganyrace.com) анкету (скачати форму тут: zajavka.doc), мати необхідне спорядження (мінімальний перелік додається) та сплатити організаційний внесок. Розмір організаційного внеску – 80 грн. з особи. Заявку необхідно подати (та сплатити організаційний внесок) до 14 травня 2012 року включно! Якщо заявку подано після цього терміну, то розмір внеску збільшується до 120 грн з особи. Заплатити внесок можна і на стартовій поляні під час реєстрації.

Оплатити внесок також можна в магазинах Gorgany.com:
Київ, вул. Мишуги 11-Б
Львів, вул. Городоцька 5
Будь-ласка, повідомте нас по e-mail.

Так само можна оплатити за Автобус Горгани Рейс.

До місця старту буде організовано два автобуси (100 місць).

УВАГА! З’явились вільні місця в автобусі: 3 місця зі Львова і 5 місць до Львова.

Надіслана до Оргкомітету заявка є попередньою згодою всіх учасників команди з умовами перегонів. На місці старту кожний учасник змагання передає Оргкомітету розписку про свою згоду з умовами перегонів, а також пред’являє оригінали та подає копії: – документу, що засвідчує дату народження; – дійсного страхового полісу (про умови страхування команд буде повідомлено додатково).

Кожен учасник перегонів несе персональну відповідальність за стан власного здоров’я, відповідність своїх дій ситуації на перегонах, наслідки порушення правил техніки безпеки, а також за якість особистого та командного туристичного і рятувального спорядження.

Положення
Додаткові умови

Зареєстровані команди, клас “ТРЕК”

62″Легенды Х-трима-2″, м.Київ, м.ОдесаДюба Иван Владимирович
Шульга Максим Владимировичтак / так

Команда, місто Учасники Оплата внеску / автобус
1 “25 щасливих очей”, Львівська обл. с. Новий Яричів Ткач Андрій Станіславович
Задорожній Андрій Юрійович
так / так
2 “Lasting Кураж”, Львівська обл. м. Золочів Олійник Маря’н Михайлович
Шептицький Богдан Петрович
Олексій Андрій Володимирович
так / так
3 “За ВітРоМ” м.Тернопіль Шмотолоха Роман Миронович
Корендій Віталій Михайлович
Гончарук Роман Сергійович
Демчук Микола Михайлович
так / ні
4 “Lasting Некрофіліни”, м. Львів Матрохін Микола Володимирович
Колодка Андрій Володимирович
Конюхов Сергій Вадимович
так / так
5 “Фокусники”, м. Львів, смт. Івано-Франкове Стадницький Олексій Богданович
Вахула Андрій Михайлович
Мартинов Ілля Броніславович
Гимон Роман Юрійович
так / ні
6 “Основний інстинкт”, м.Стрий Калічак Андрій Петрович
Жизняков Олег Ярославович
так / ні
7 “ВуйкUP”, м.Київ Непорожній Дмитро Юрійович
Скочипець Роман Євгенович
ні / ні
8 “Невгамовні”, м.Черкаси Ведула Артем Юрійович
Линюк Михайло Анатолійович
так / так
9 “commanDOS”, м.Київ Закусило Вадим Миколайович
Пономаренко Олександр Ігоревич
так / так
10 “Білі Вовки”, м.Львів Широкий Тимофій Вячеславович
Мегедин Микола Олександрович
Прийма Павло Олегович
так / так
11 “Шузи”, м.Київ Миргородський Євгеній Віталійович
Грек Марта Романівна
так / ні
12 “Мультики”, Київська обл. м.Біла Церква,
Сумська обл. м.Шостка
Ванджура Мар’ян Володимирович
Бобров Андрій Анатолійович
так / ні
13 “Жуй хорошо!”, м.Київ Ткаченко Роман Павлович
Жыгалова Ксения Сергеевна
ні / ні
14 “Вертикаль”, м.Київ, м.Тернопіль Білішук Вадим Васильович
Береза Андрій Михайлович
Лаган Михайло Євгенович
так / так
15 “АЛЬФА”, м.Львів Азарський Юрій Іванович
Петренко Роман Валерійович
так / так
16 “PingVin-Boвa”, м.Вінниця Дементьєв Сергій Юрійович
Волошко Андрій Юрійович
так / ні
17 “ВікторІнна”, м.Вінниця Дементьєв Віктор Юрійович
Коцюба Інна Григорівна
так / ні
18 “Друге дихання”, м.Львів Бойко Семен Ігорович
Запотічний Роман Федорович
так / ні
19 “Девки пляшут”, м.Київ Баєва Олександра Георгіївна
Коваль Марія Вікторівна
Рубан Наталія Сергіївна
ні / ні
20 “Звірі”, м.Львів Панкевич Ярослав Ярославович
Савка Богдан Володимирович
Магола Володимир Ярославович
так / ні
21 “Гряда”, м.Київ Тимрієнко Іван Сергійович
Перчук Леонід Леонідович
так / ні
22 “Шукачі пригод”, м.Київ Пресіч Микола Володимирович
Храпко Сергій Ігорович
так / ні
23 “Montane”, м.Київ Семків Сергій Іванович
Наюк Антоніна Сергіївна
так / так
24 “Всякосракоходи”, м.Львів Липська Марія Володимирівна
Липська Оксана Володимирівна
Бєляєва Оксана Вікторівна
так / так
25 “Олені”, м.Львів Капраль Юрій Романович
Платко Тарас Ігорович
Зотов Олександр Михайлович
так / ні
26 “Ель-Кап 2”, м.Київ Курант Юрій Ігорович
Сiдько Андрiй Михайлович
так / так
27 “Т8”, м.Київ Макеєв Олександр Сергійович
Москаленко Ольга Олексіївна
ні / ні
28 “Ліворуч”, Закарпатська обл. м.Ужгород, м.Берегово Садовий Михайло Васильович
Сухоруков Олександр Олександрович
так / так
29 “ААА”, м.Київ Скобельський Олексій Віцентович
Биченко Олександр Геннадійович
Нестеренко Антоніна Миколаївна
так / ні
30 “Акваланг”, м.Севастополь, м.Біла Церква Дідик Руслан
Ткачов Ігор
так / ні
31 “Діти капітана Гранта”, м.Львів Бурда Юрій Іванович
Турковська Ольга Володимирівна
так / так
32 “Карпатські волоцюги”, м.Львів-Стебник Фізяр Михайло Зіновійович
Кухар Остап Федорович
так / так
33 “9 крокаў”, Білорусія, м.Мінськ Палуяновіч Дзмітрый Юр’евіч
Дарошка Валянціна Мікалаеўна
так / ні
34 “Double-Ю”, м.Львів Палюшок Юрій Андрійович
Мокринський Юрій Анатолійович
ні / ні
35 “Імператорський верблюд”, м.Львів Кульпа Іван Олегович
Гарбузов Іван Юрійович
так / так
36 “АнтиШок”, м.Львів Кохан Василь Костянтинович
Швець Юрій
ні / ні
37 “Увальни”, м.Київ Демянович Володимир Олегович
Дяченко Ігор Володимирович
так / ні
38 “ЧІПІДЕЙЛ ТА ВЖИК”, м.Вінниця Кацалап Андрій Вікторович
Cахно Олександр Іванович
Рибак Володимир Васильович
так / ні
39 “Та я тебе прошу”, м.Львів Доманський Михайло Іванович
Максим Андрій Зіновійович
Третяк Андрій Зеновійович
так / ні
40 “Вірда”, м.Львів Сумик Ростилав Маркіянович
Воробець Богдан Петрович
Мудрик Анастасія Олександрівна
так / так
41 “Пищь-Пищь”, м.Київ Зезенько Тарас Володимирович
Романова Олена Анатоліївна
так / ні
42 “Northeast Truckers”, США Evan Kelly
Laurent Marshall
так / ні
43 “Lasting Трудові резерви”, м.Київ Сгадов Юрій Вікторович
Лабага Ярослав Володимирович
так / ні
44 “Безглузді”, м.Львів Лошак Андрій Сергійович
Дум’як Павло Сергійович
так / ні
45 “Диверсанти”, Ів.-Франківська обл. с.Ворона Савчин Михайло Павлович
Гнатойко Володимир Михайлович
так / ні
46 “без ГМО”, Ів.-Франківська обл. с.Ворона Ковальський Павло Васильович
Стефуришин Роман Романович
так / ні
47 “Злюки Бобри”, м.Львів Гула Богдан Ярославович
Біленький Павло Ігорович
так / так
48 “Мисливці за пригодами”, м.Івано-Франківськ Остап’юк Юрій Васильович
Кокоринець Олег Миколайович
Шикор Василь Ярославович
Бугра Іван
так / так
49 “Spirits of mountains”, Івано-Франківська обл. м.Тисмениця Павлюк Захарій Ігорович
Рибак Михайло Степанович
так / ні
50 “ЕльПерець”, м.Львів Роздольський Андрій Дмитрович
Стасюк Остап Васильович
Заграй Соломія Богданіва
так / ні
51 “По цимбалам”, Чернівецька обл. Лапчук Віталій Мирославович
Лапчук Володимир Мирославович
Мельничук Мирослав Ілліч
так / ні
52 “Трикветра”, м.Тернопіль,
Львівська обл. м.Броди,
Івано-Франківська обл. с.Нижній Березів
Казьмірчук Роман Романович
Довбуш Тарас Анатолійович
Геник Семен Васильович
так / так
53 “Рондель-2”, Ів.-Франківська обл. м.Яремче Фаштрига Богдан Романович
Козаченко Іван Анатолійович
ні / ні
54 “Кроком Руш”, м.Київ Зелений В’ячеслав Анатолійович
Стахов Іван Юрійович
так / ні
55 “Дедушька – Джан”, м.Київ Максимов Владислав Володимирович
Довганич Іван Іванович
Нагорний Андрій Миколайович
так / ні
56 “Зв’язкові”, м.Київ Дротенко Валерій Миколайович
Пісков Анатолій Ігоревич
так / ні
57 “Гряда 2”, м.Київ Савицький Віктор Григорович
Боровик Олександр Олександрович
Рябуха Анатолій Дмитрович
так / ні
58 “Шалені Лисички”, м.Київ Барсова Тетяна Володимирівна
Бурдукало Марія Миколаївна
так / ні
59 “Буква «ZU»”, м.Київ, Івано-Франківська обл. м.Долина Бойків Тарас Володимирович
Гриненко Артем Юрійович
так / ні
60 “Ми украли в Васі тапки”, м.Львів, м.Київ Голуб Таїса Олександрівна
Заєць Мирослава Володимирівна
Дзвонковська Ірина Миколаївна
так / так
61 “Легенды Х-трима-1”, м.Одеса Муслиев Виталий Дилаверович
Титов Андрей
так / так
63 “Харчовані”, м.Київ Пєтров Богдан Іванович
Москалик Юрій Анатолійович
Рибак Костянтин Ігорович
так / так
64 “Нас рать”, м.Київ Сорокiн Микола Олександрович
Кашкевич Олександр Юрiйович
Стасевич Петро Анатолiйович
так / ні
65 “МНК”, м.Київ, м.Львів, м.Харків Кішка Іван Васильович
Сєрая Євгенія Леонідівна
Франчук Назар Орестович
так / ні
66 “Завжди готові!”, м.Київ Книшевич Андрій Олександрович
Моспан Роман Сергійович
так / так
67 “АК”, м.Київ Паламарчук Костянтин Петрович
Лук`янець Олексій Євгенович
так / так
68 “Дует”, м.Чернівці Молодянов Віталій Геннадійович
Кравчук Єлізавєта Рафісівна
так / ні
69 “Карабін”, м.Львів, м.Стрий Перехожук Микола Анднрійович
Савчук Олександр Сергійович
Рожко Іван Юрійович
так / ні
70 “Карпатські Йоги”, м.Львів Медведєв Олег Альбертович
Косандяк Богдан Юрійович
так / так
71 “Trimm team”, Pilsen, Czech republic Konstantin Wiesner
Miroslav Štefl
Luboš Loose
ні / ні
72 “Quickly head”, м.Львів Мерзляков Сергій Олександрович
Довгий Тарас Ігорович
так / ні
73 “Вектор”, м.Львів, м.Жидачів Найда Володимир Зіновійович
Пилипів Юрій Ігорович
Пилипів Ігор Ігорович
ні / ні
74 “Амбали”, м.Івано-Франківськ Богославець Ярослав Володимирович
Волошин Тарас Дмитрович
ні / ні
75 “Каракат”, м.Київ Панов Сергій Олександрович
Дубовський Михайло Володимирович
так / ні
76 “Payany”, м.Івано-Франківськ Дирбавка Володимир Мирославович
Смоленський Анатолій Анатолійович
ні / ні
77 “Badfish”, Сумська обл. м.Білопілля Brian McBeath
Kip Madden
ні / ні
78 “Аматори”, м.Львів Бринь Володимир Михайлович
Процюк Тарас Миколайович
так / так
79 “Йотьо team”, м.Ужгород Шахайда Денис Федорович
Лагажевський Михайло Юрійович
так / так
80 “Тімос”, м.Львів Жагаляк Іван Іванович
Рудник Роман Дмитрович
так / так
81 “К-2”, м.Львів Копанський Сергій Васильович
Зуб Володимир Ярославович
так / так
82 “Екстрем”, м.Львів Сомик Андрій Романович
Михайлов Даниїл Федорович
Телуха Кирил Ігорович
ні / ні
83 “Якурс”, м.Львів Урсул Зіновій Михайлович
Якубеня Ярослав Миколайович
ні / ні
84 “Екс-K2”, м.Львів Патаман Тарас Михайлович
Лалак Дмитро Андрійович
так / так
85 “Доганяйка”, м.Львів Школа Роман Ігорович
Коцюба Олександр Юрійович
Федючек Володимир Віктрович
так / так
86 “Вершина”, м.Тернопіль, смт.Перегинськ Волошин Дмитро Іванович
Ковтун Павло Степанович
ні / ні

Зареєстровані команди, клас “ВЕЛО”

Команда, місто Учасники Оплата внеску / автобус
1 “Bizioni Ракета”, Волинська обл. м. Луцьк Спасовський Ігор Миколайович
Оришко Олександр Олегович
так / ні
2 “Торпеда”, Волинська обл. м. Луцьк Бондарук Максим Ігорович
Гись Тетяна Русланівна
так / ні
3 “Bizioni Горганські привиди”, м.Львів Чепіль Роман Володимирович
Обаранець Назарій Ігорович
так / ні
4 “Тризубий Стас”, м.Івано-Франківськ Провальний Станіслав Олегович
Соколан Назар Ярославович
Марчук Тарас Зеновійович
так / ні
5 “Борсуки”, м.Львів Комендант Павло Степанович
Слука Ірина Володимирівна
Романюк Олександр Миколайович
так / так
6 “Умка”, м.Львів Грицай Нестор Олександрович
Дропа Марта Романівна
так / так
7 “Scott’и”, м.Івано-Франківськ Сорока Ярослав Олегович
Сорока Роман Олегович
так / ні
8 “Волинці”, м.Луцьк Волинець Ярослав Юрійович
Волинець Роман Юрійович
так / ні
9 “Рондель”, Івано-Франківська обл. м.Яремче, м.Суми Мараховський Максим Станіславович
Стефурак Василь Михайлович
Полковніков Петро Романович
так / ні
10 “Без ГМО”, м.Ужгород Кудашев Геннадiй Володимирович
Глеба Ростислав Степанович
так / ні
11 “Ліва педаль звитяги”, м.Львів Гузінський Василь Васильович
Ольшаніков Юрій Олександрович
так / так
12 “Шалені”, м.Полтава Петкевич Сергей Николаевич
Васковец Сергей Васильевич
Пуха Андрей Викторович
так / ні
13 “Роверові Вар’яти”, м.Івано-Франківськ Данилко Олег Миколайович
Магновський Ігор Костянтинович
так / ні
14 “Lucky Strike”, м.Дніпропетровськ Краснопольський Максим В’ячеславович
Проскура Андрій Олексадрович
так / так
15 “Хана”, м.Київ Степанюк Роман Володимирович
Шевченко Тарас Сергійович
так / ні
16 “Perfect Strangers”, м.Львів Бригас Юрій Олександрович
Господарисько Костянтин Олегович
так / так
17 “Ваґабунди”, м.Івано-Франківськ Бабецький Олег Володимирович
Гоголь Юрій Романович
так / ні
18 “Adrenalin”, Львівська обл. м.Червоноград Кундзір Володимир Романович
Буць Роман Ігорович
так / ні
19 “Експрес”, м.Київ Харін Олександр Євгенович
Ходирева Марина Михайлівна
так / ні
20 “Залізнадупі”, м.Львів, м.Київ Бушуєв Денис Тимофійович
Кулик Сергій Сергійович
ні / ні
21 “Потомки Сусаніна”, м.Івано-Франківськ Шевців Іван-Аскольд Романович
Струтинський Віталій Васильович
ні / ні
22 “Бульби + Хмельницькі”, м.Львів Гвоздович Юрій Андрійович
Убийвовк Микита В’ячеславович
ні / ні

3 коментарів до :
Реєстрація 2012

  1. + коментує:

    Теж цікавить.

  2. Василь коментує:

    Де знайти список команд і учасників за 2014 та 2013 роки?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*