Перегони 2013

Пригодницькі перегони Gorgany Race 2013 22-23 червня.

Gorgany Race – це екстремальні пригодницькі перегони, що проходять в Карпатах. Вони включають в себе пішохідний, велосипедний, та технічний етапи. За контрольний час – 30 годин – учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек») або 160 км – на велосипеді та пішки (в класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках.
Маршрут перегонів є досить складним та виснажливим і пройти його повністю вдається небагатьом. Учасники повинні за 30 годин подолати чималу дистанцію з великими перепадами висот, складним орієнтуванням, тому ті, хто планує показати добрий результат, рухаються без відпочинку та вночі.

Gorgany Race 2013 відбудуться 22-23 червня
Контрольний час: 30 годин.
Команди із 2 – 4 учасників: чоловічі, жіночі та змішані.
Перегони проходитимуть у таких категоріях:
“Трек” (пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму)
“Вело” (велосипедний маршрут та пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму).

Запрошуємо до реєстрації! Ознайомитися з деталями реєстрації та реєстраційну форму можна завантажити на сторінці “Реєстрація”

Перегляньте Пам’ятка для учасників 2013

Увага, базовий табір перенесений на сусідню, ще гарнішу, поляну.
Поляна за 4 км від траси в кінці села Верхній Бистрий на березі річки Бистрий.

Ось GPS координати старту N48° 36.451 E023° 33.329 (48.607517, 23.555483)
Поляна захована за деревами і від дороги треба перейти через річку.
Як орієнтир за координатами N48° 36.614 E023° 33.066 є недобудований бетонний міст. Переходимо через цей міст на інший берег річки і далі ідемо дорогою до поляни старту.

Дуже важливо. Оскільки цього року старт буде неподалік від села і навколо поляни є сінокоси і приватні городи, будь-ласка, встановлюйте намети лише в місцях на які вкажуть організатори. Де можна поставити намет Вам скажуть організатори: Андрій, Ірина, Теодор, які будуть на поляні старту з обіду 21 червня. Детальніше про поляну старту…

Минулого року

Перегони 2012 року відбувалися неподалік від села Перегинське Івано-Франківської області. Вони включали в себе пішохідний та вело етапи, команди повинні були також пройти ряд випробувань на техніку гірського туризму. Подолання природніх перешкод на маршруті вимагало неабиякої мужності та сили волі. Загалом, у змаганнях взяли участь 104 команди, загальна кількість учасників 236 осіб з майже усіх регіонів України. Також в шостих екстремальних перегонах приймали участь і команди з-закордону – Білорусії,Чехії та з США.

www.gorganyrace.com
Оргкомітет пригодницьких перегонів “Gorgany Race”
Андрій Бандрівський, тел.: +38032 2550032, +38050 9885216
e-mail: org@gorganyrace.com
Фото та відео звіти з перегонів: www.gorganyrace.com/istoriya/perehony/fotovideo/

Подивіться на ці щасливі обличчя :-)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*