Звіт з Gorgany Race 2013

Як проходили Gorgany Race 2013

Все, к завжди, було цікаво, екстремально та яскраво. Команди викладалися на повну та змагались за те, щоб бути найкращими, перевірити себе та відчути смак пригод. Попри все, це також було і зустріччю добрих друзів та старих знайомих, які щороку зустрічаються на перегонах, адже таких людей є немало, вже всьоме вони приїздять на перегони. Тож можна з легкістю сказати про те, що під час змагань та  у таборі панувала не лише атмосфера завзяття та конкуренції, але й  дружби та радості зустрічі.

Не будемо довго тягнути, ось ті, хто став переможцями перегонів цього року:

У класі “Tрек” перемогу здобули:

“Горганські  привиди”, м.Львів (Чепіль Роман, Пажух Ярослав). Час фінішу команди: 13.20, 15 КП+3ТЕ.

Друге призове місце здобула команда “Капітошка”, Івано-Франківськ, Херсон (Боднарук Василь Васильович
Шупер Марія Володимирівна). Час фінішу команди: 16.30, 15КП+3ТЕ.

Третьою стала команда “Stalewa Wolia”, Івано-Франківська обл.в (Хожай Олег Андрійович, Рогожинський Василь Васильвич, Хожай Костянтин Андрійович). Час фінішу команди: 16.32, 15КП+3ТЕ

У класі “Вело” результати такі:

Першими подолали велодистанцію учасники команди “Ракета”, Волинська обл. м. Луцьк (Петкевич Сергій, Оришко Олександр). Час фінішу команди: 11.20, 16 КП + 3ТЕ.

Друге місце виборола команда “Salewa briko trailteam” Polska (Maciej Dubaj, Magdalena Gruziel ). Час фінішу команди: 15:32, 16 КП + 3ТЕ.

Третіми стали учасники команди “Альона Мілашка team”, Тернопіль (Ковтун Павло Степанович,
Гром’як Олександр Вікторович). Час фінішу команди: 15:50, 16 КП + 3 ТЕ).

Повну таблицю результатів розміщено тут.

Загалом, цього року у змаганнях взяли участь 117 команди у класі “Трек” та 19 команд у класі “Вело”, загальна кількість учасників близько 332 осіб з майже усіх регіонів України. Також в сьомих екстремальних перегонах приймали участь і команди з-закордону – з Чехії,  Польщі та  з США.

Напишіть відгук