Реєстрація 2014

Зареєстровані команди, клас “СПРИНТ”

Команда, місто Учасники Оплата внеску / автобус Призові шкарпетки Lasting
1 К2, Івано-Франківськ Королишин Тарас Володимирович
Королишин Андрій Володимирович
+ ІФ маг/- + (2)
2 Джомолунгма, Івано-Франківськ Марчук Тарас Зіновійович
Кузишин Андрій Яремович
+ ІФ маг/- + (2)
3 Лінивці, Київ Дехтярук Вадим Юрійович
Гаразд Андрій Володимирович
Дяків Віталій Ігоревич
+ КМ/- +(3)
4 Та я тебе прошу, Львів Третяк Андрій Зеновійович
Максим Андрій Зіновійович
Матевощук Василь Олександрович
Максимів Роман Ярославович
+ Приват(4)/- + (3)
5 Дядя Боря і його команда, Мукачево Желеф Борис Георгійович
Свідницький Владислав Вячеславович
Ганжа Євген Володимирович
+ Приват/- + (3)
6 А ми на пікнік!, Мукачево Гардій Ігор Володимирович
Калинів Ігор Ігорович
Лукеча Володимир Володимирович
+ Приват/- + (3)
7 Пищь-пищь, Київ Зезенько Тарас Володимирович
Романова Олена Анатоліївна
+ Приват/- + (2)
8 Козаки і Манька, Київ Ткаченко Роман
Ткаченко Микола
Сояк Марія
+ Приват/- + (3)
9 Кислотні коні, м. Біла Церква Коменотрус Максим Ярославович
Іщенко Володимир Петрович
+ Приват/- + (2)
10 sims, Жовті Води Сімакін Олексій Сергійович
Шпачинська Вікторія Вікторівна
Цебенко Володимир Олександрович
+ Приват/- + (3)
11 Опосуми, Жовті води Карпова Катерина Анатоліївна
Салига Олександр Анатолійович
Левченко Андрій Сергійович
+ Приват/+ Liq Pay + (2)
12 Вірда, Львів Сумик Ростислав Маркіянович
Сумик Ярослав Ростиславович
Боднарчук Максим Михайлович
Булатова Надія Олександрівна
+ ЛМ/- + (3)
13 АК, Україна-Білорусь (Хмельницький-Ліда) Лук’янець Олексій Євгенович
Мельник Анна Миколаївна
+Приват(2)/+Приват(2)
14 Вечный двигатель, Київ Печевистый Олег Григорьевич
Д’яченко Ігор Володимирович
+Liq Pay/-
15 RHINOS SQUAD, Київ Довгалюк Ігор Анатолійович
Горбатюк Михайло Володимирович
Сорокін Анатолій Володимирович
+Приват(3)/-
16 -/-
17 Львівський коледж паранормального трекінгу Туренко Ярослав Олександрович
Яремко Михайло Зіновійович
+ Liq Pay/-
18 Білий Тузік, с.Пшеничник, Івано-Франківська обл. Мальон Микола Любомирович
Русаков Тарас Володимирович
+ Приват/-
19 А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Львів Чир Лідія Андріївна
Миронова Ірина В’ячеславівна
+ЛМ/+ЛМ(2)
20 Mountain element, Київ Бойків Тарас Володимирович
Новак Катерина Мирославівна
+ Liq Pay (2)/-
21 PIRMAIS, Київ Голуб Таїса Олександрівна
Скубій Валерій Ігорович
+КМ/-
22 ЛІМА, Одеса Луб Павло Миколайович
Луб Євген Миколайович
Шевчук Віктор Олегович
Перун Роман Петрович
+Приват(4)/-
23 Компас загубили, Львів Борщук Катерина Євгенівна
Петренко Леся Валеріївна
+Приват(2)/-
24 Черепашки, Жовті Води Мєркушев Євген Євгенович
Кальчук Денис Юрійович
Коробков Сергій Володимирович
+Liq Pay/+Liq Pay
25 100Хід, Луцьк Макарук Валерій Федорович
Вільчинська Катерина Миколаївна
Турчик Сергій Петрович
+Приват(3)/-
26 Adyax-Lviv, Львiв Ситнiк Вiталiй Валерiович
Кутлик Максим Мирорславович
Шолтис Олег Степанович
+Liq Pay(2)+Приват(1)/+Liq Pay(2)+Приват(1)
27 Зонт, Одеса Лавренко Алексей Павлович
Николенко Андрей Юрьевич
Дутчак Павел Ярославович
+Приват(3)/-
28 Гряда, Київ Тимрієнко Іван Сергійович
Перчук Леонід Леонідович
+Liq Pay/-
29 Пішоходи, Вишневе, Київська Бойцов Костянтин Олександрович
Тюняєв Олександр Олександрович
+Приват(2)/-
30 Шалені Білочки, Київ-Мінськ Демкович Наталія Михайлівна
Курочко Ольга Іванівна
+ЛМ/-
31 Вόпрєкі, Київ Максимов Владислав Володимирович
Стецюк Людмила Генадіївна
+КМ/+КМ(2)
32 Шило в дупі, Львів Гуменчук Олег Іванович
Михайляк Катерина Богданівна
Меліков Олексій Сергійович
Чекан Ігор Ігорович
+Приват(4)/-
33 PUNKS NOT DEAD, Жидачів-Львів Слюзар Роман Любомирович
Доманський Михайло Іванович
+Приват(1)+ЛМ(1)/-
34 Романтики с большой дороги, Київ Лабута Геннадій Миколайович
Романчук Андрій Євгенійович
Бондаренко Сергій Миколайович
Здольник Володимир Володимирович
+КМ/-
35 ПроДам ТреМбіТУ, Київ Матвейчук Орест Вікторович
Матвейчук Любомир Вікторович
Соколенко Олександр Юрійович
+Liq Pay/-
36 Тягни-Штовхай, Ужгород Гуранич Павло Павлович
Гуранич Павло Павлович
+Liq Pay/-
37 Грізлі, Львів Бензель Ігор Леонідович
Рибалко Володимир Орестович
Бакаляр Віталій Ігорович
Коза Василь Михайлович
+Приват/+Приват(4)
38 Volyn-O, Луцьк Марчук Андрій Володимирович
Вітюк Віктор Вікторович
+Приват(2)/-
39 Peugeot Race Team, Львів-Самбір Миськів Роман Богданович
Захарчук Віталій Андрійович
Лешкович Святослав Богданович
+Liq Pay/-
40 Кіровоград-Пеленг, Кіровоград Геращенко Валерій Михайлович
Геращенко Елеонора Миколаївна
Лісота Андрій Андрійович
+Приват(3)/+Приват(3)
41 Непросыхающие Азовцы, Бердянськ, Запорізька обл. Лазаренко Євген Васильович
Симоненко Дмитро Андрійович
+Приват(2)/-
42 Експрес, Київ Бондаренко Максим Германович
Ходирева Марина Михайлівна
+Liq Pay/-
43 Екватор, Київ Нагорний Андрій Миколайович
Зубченко Сергій Олександрович
Волхонский Артем Олегович
+Приват(3)/-
44 Трикветра 2, Рівне – Нижній Березів Геник Семен
Волгін Андрій
+ІФМ/-
45 Біг Швед, Київ, Одеса Бекшаев Александр Сергеевич
Хиль Максим Григорьевич
Подруцька Наталія Борисівна
Крюкова Анастасія Олександрівна
+Liq Pay (4)/+ Liq Pay (4)
46 ЄДИНА Україна, Львів Скіра Дмитро Васильович
Можейко Олександр Вільгельмович
-/-
47 Клуб лісового кукуя, Київ Гамалійчук Юрій Петрович
Фасоля Тарас
Яременко Сергій Олександрович
+Liq Pay(3)/-
48 Табор-1, Київ Філіппенко Олександр Олексійович
Салан Вадим Володимирович
Іоніна Марина Андріївна
-/-
49 Чумацький шлях, Київ Семків Сергій Іванович
Карпенко Дмитро Петрович
+ Liq Pay/-
50 Бадяка-Маняка, Київ Лабага Ярослав Володимирович
Грек Марта Романівна
+ Liq Pay/+ (2)Liq Pay
51 Сонячні бурундуки, Чернівці Ворошилов Сергій Володимирович
Дроник Юлія Вікторівна
+ Приват/-
52 Два тренери, Київ Гайдай Руслан Вікторович
Паламарчук Антон Сергійович
+ Liq Pay/+ Liq Pay
53 Тлумки, Львів Михалюк Олег Зіновійович
Яворівський Богдан Зіновійович
Шпік Володимир Васильович
-/-
54 НЕвсеРЕмось, Львів-Франківськ Петрик Роман Романович
Бурсанов Олександр Олексійович
+ ЛМ/-
55 Карпатські Мольфари, Червоноград Николаюк Володимир Васильович
Степований Микола Васильович
Черепок Олександр Олександрович
+ Liq Pay/-
56 Партизанський загін, Київ Хом’як Віктор Андрійович
Ніколаєнко Дмитро Олександрович
+Liq Pay(2)/-
57 ALTIUS, Біла Церква Тітаренко Сергій Вікторович
Тодосієнко Сергій Валентинович
+ Liq Pay/-
58 Дикі шишки, Харків/Київ Пунегов Станіслав Юрійович
Гаевой Алексей Васильевич
+ Liq Pay/+ Liq Pay (2)
59 Табор-2, Київ Савицкая Екатерина Альфредовна
Голубовский Александр Станиславович
Кандзюба Олег Владимирович
-/-
60 craft-Odessa2 Бродский Руслан
Бешлиу Виктор
-/-
61 Пси, Івано-Франківськ Сивак Юрій Вікторович
Майко Оелксандр Васильович
-/-
62 Торішні недобитки, Кам’янець-Подільський Фесенко Іван Борисович
Сіднюк Віталій Валентинович
+ Приват/-
-/-
-/-

Зареєстровані команди, клас “ТРЕК”

294Східний експрес, м. АлчевськСошевський Олександр Володимирович
Губанов Кирило Борисович-/-

Команда, місто Учасники Оплата внеску / автобус Призові шкарпетки Lasting
201 25 щасливих очей, Новий Яричів Ткач Андрій Станіславович
Задорожний Андрій Юрійович
+ Львів маг/- + (2)
202 Вільні птахи, Івано-Франківськ Савчин Михайло Павлович
Фатюк Олександра Михайлівна
+ ІФ маг/- + (2)
203 Мисливці за пригодами, Івано-Франківськ Остап’юк Юрій Васильович
Кокоринець Олег Миколайович
Шикор Василь Ярославович
+Liq Paq/-
204 Трикветра, Тернопіль, Броди Казьмірчук Роман Романович
Довбуш Тарас Анатолійович
+ ЛМ/+ЛМ + (2)
205 У шльопках, Ужгород Кудрявцев Володимир Миколайович
Компанієць Денис Олександрович
+ Приват/- + (2)
206 Білі Вовки, Львів Широкий Тимофій Вячеславович
Мегедин Микола Олександрович
+ Львів маг/- + (2)
207 Дует, Чернівці Молодянов Віталій Геннадійович
Кравчук Єлізавєта Рафісівна
+ Приват/- + (2)
208 Заради носків, Київ Махлайчук Олександр Володимирович
Ковба Марина Сергіївна
Ракитська Ольга Василівна
+ Liq pay/- + (3)
209 Vihvam, Івано-Франківськ Гулик Олександр Володимирович
Павлюк Євген Ярославович
+ Приват/- + (2)
210 Вітер Дикого поля, Кіровоград – Знам’янка Друга Поліщук Іван Петрович
Анпілов Дмитро Сергійович
+ Liq pay/- + (2)
211 Основний інстинкт Калічак Андрій Петрович
Жизняков Олег Ярославович
+ ЛМ/- + (2)
212 МУХа, Київ Демянович Володимир
Курільний Максим
Ванджура Мар’ян Володимирович
+ (КМ)/- + (2)
213 Корован, Київ Тертичний Григорій Миколайович
Павліченко Костянтин Юрійович
+ Приват/- + (2)
214 Сороконожки, Миколаїв Ставничий Валентин Олександрович
Біловзорова Марина Олегівна
+ Приват/- + (2)
215 ГориЛази Сливка Тарас Петрович
Гнатів Олена Віталіївна
+ Приват/- + (2)
216 Mat-Race, Київ Лапiн Дмитро Григорович
Льовiн Андрiй Володимирович
Безрiдний Сергiй Васильович
+ Приват/- + (3)
217 За ВітРоМ, Тернопіль Шмотолоха Роман Миронович
Корендій Віталій Михайлович
Гончарук Роман Сергійович
Демчук Микола Михайлович
+ Приват/- + (3)
218 Stalewa Volia, Івано-Франківськ Хожай Олег Андрійович
Слоньовський Олег Романович
+ Liq Pay/- + (2)
219 Сила волі, Івано-Франківськ Кордяк Василь Михайлович
Хожай Костянтин Андрійович
+ ІФ/-
220 Фігурні, Вінниця Фігурний Олександр Володимирович
Фігурна Олена Дмитрівна
Ладанюк Наталія Дмитрівна
+ Приват/+Liq Pay + (3)
221 Кураж, Золочів Олійник Мар’ян Михайлович
Шептицький Богдан Петрович
Олексій Андрій Володимирович
Теодорович Георгій Вікторович
+ Liq Pay(2)+Лм(1)+Приват(1)/+Liq Pay(3)+Liq Pay(1) + (3)
222 Вектор, Львів-Жидачів Найда Володимир Зіновійович
Пилипів Юрій Ігорович
Пилипів Ігор Ігорович
+ Liq Pay- + (3)
223 Тімос, Львів-Стрий Перехожук Микола Андрійович
Баган Віктор Степанович
Жагаляк Іван Іванович
+ Приват+ ЛМ(1)/- + (2)
224 Альфа, Львів Азарський Юрій Іванович
Петренко Роман Валерійович
+ Liq Pay/- + (2)
225 Олені, Львів Капраль Юрій Романович
Платко Тарас Ігорович
+ Приват/- + (2)
226 Група підтримки, Львів-Тернопіль Лис Олеся Романівна
Коваль Зоя Анатоліївна
+ Liq Pay/+Liq Pay(3) + (3)
227 Нас рать, Київ-Глеваха Cорокін Микола Олександрович
Рудь Дмитро Дмитрович
Стасевич Петро Анатолійович
+ Liq Pay/- + (3)
228 Горганські привиди, Львів Чепіль Роман Володимирович
Пажух Ярослав
+ Liq Pay/+ ЛМ (2) + (2)
229 Трактор Стій, Ужгород Будник Андрій Васильович
Кузнецов Артем Павлович
Ковач Олександр Золтанович
+Liq Pay/- + (3)
230 НЕВГАМОВНІ, Черкаси Ведула Артем Юрійович
Линюк Михайло Анатолійович
+ Liq Pay/+ Liq Pay (2) + (2)
231 Справжні монстри, Черкаси Повстян Андрій Олександрович
Крівенков Костянтин Дмитрович
Калиновський Василь Сергійович
+ Liq Pay(2)+Приват(1)/+ Liq Pay (3) + (2)
232 -/-
233 Вертикаль, Київ/Тернопіль Білішук Вадим Васильович
Лаган Михайло Євгенович
Зотов Олександр Віталієвич
+Liq Pay/+Liq Pay (2)
234 Екологічна самооборона, Львів Іленков Юрій Анджейович
Нога Андрій Богданович
+ ЛМ/-
235 Chłopcy z Przysłopu, Kraków, Poland Wojciech Bałka
Paweł Jachym
-/-
236 Некрофіліни, Львів Матрохін Микола Володимирович
Колодка Андрій Володимирович
Конюхов Сергій Вадимович
Тарасенко Богдан Вячеслович
+ ЛМ/+ ЛМ (4)
237 Майже Звірі, Львів Бурда Юрій Іванович
Лагола Юрій Петрович
+ Приват/+Liq Pay
238 Без обид, ребята.. , Київ Лысенко Владислав Сергеевич
Лысенко Ярослав Сергеевич
+ Liq Pay/+ Liq Pay (2)
239 Карпатські Йоги, Львів Медведєв Олег Альбертович
Косандяк Богдан Юрійович
+Liq Pay(2)/-
240 Фокусники, Львів Стадницький Олексій Богданович
Мельник Мар’ян Ігорович
Хазанов Олексій Віталійович
+ ЛМ/-
241 Октопус, Київ Пархоменко Северин Олександрович
Красніков Олександр Вікторович
Піковець Олександр Сергійович
+Приват(3)/+ Приват (3)
242 МЕд, Херсон, Миколаїв Шупер Марія Володимирівна
Клименко Едуард Олексійович
+Приват/-
243 Карпатські волоцюги, Чернівецька обл. Лапчук Володимир Мирославович
Мельничук Мирослав Ілліч
Струк Назарій Романович
Король Артем Васильович
+Приват(3)/-
244 Gingers, Львів Пікулик Любов Іванівна
Ратич Богдана Андріївна
+ ЛМ/-
245 Жменя цвяхів, Івано-Франківськ Ружило Олександр Ігорович
Мязін Ян Борисович
Шпарик Віктор Юрійович
+ ІФ/-
246 Смішарики, Донецьк Воробйов Артем Олександрович
Еккерт Максим Валерійович
+ Liq Pay/-
247 Днепр, Дніпропетровськ Тарнавька Ірина Юріївна
Міщанюк Олександр Петрович
+Приват(2)/+Приват(2)
248 UNAGI, Київ , Іллічівськ Шульга Максим Володимирович
Дюба Іван Володимирович
+КМ/-
249 БАРС’’ы, Іллічівськ Васильев Александр Александрович
Доргань Алексей Николаевич
Данелия Любовь Владимировна
Тымко Юлия Владимировна
+Приват(4)/-
250 Варяги, Тернопіль Грищук Максим Олександрович
Бутковський Олег Володимирович
Максимів Святослав Васильович
+Liq Pay/-
251 Всякосракоходи, Львів Бєляєва Оксана Вікторівна
Липська Оксана Володимирівна
+ЛМ/+ЛМ
252 Мы Е-mail МеДвЕдЯ, Іллічівськ Поспелов Андрей Николаевич
Коваль Иван Станиславович
Дроворуб Валерия Юрьевна
+Приват(3)/-
253 PingVin сручкой, Вінниця – Харків Дементьєв Сергій Юрійович
Волошко Андрій Юрійович
Мележик Юлия Николаевна
+ Liq Pay/-
254 Прусики, Київ Степанов Сергій Вікторович
Степанова Тетяна Сергіївна
+Приват(2)/-
255 Niko-Neptun, Миколаїв-Київ Шаповалов Степан Анатолійович
Цирень Евгений Анатольевич
+Приват(2)/-
256 Тапки, Львів Воробець Богдан Петрович
Зюзін Святослав Юрійович
Балук Ярослав Олегович
+ЛМ/-
257 Бивні, Яремче Василишин Володимир Васильович
Дроздік Ян Андрійович
+Приват(2)/-
258 Стальные, м. Дніпрорудне Вареніцин Олексій Олександрович
Ташликов Андрій Володимирович
Дмитриченко Артем Володимирович
Перепечаэв Андрій Олександрович
+ Liq pa/+ Liq pay (4)
259 Ступа, Київ Павлов Олександр Володимирович
Стукало Микола Сергійович
+Приват(2)/-
260 Захід і Восток разом, Київ Панов Сергей Александрович
Кравцов Олександр Петрович
+Liq Pay/-
261 Трініті, Київ Солодовніков Георгій Петрович
Хулап Михайло Миколайович
Євенко Віталій Вікторович
+ Приват/ЛМ 1
262 ВуйкUP, Київ Храпко Сергій Ігорович
Непорожній Дмитро Юрійович
Скочипець Роман Євгенович
Приват (2)/-
263 Sweet Dreams, Київ Коваль Марія Вікторівна
Галаган Анна Миколаївна
/-
264 АняВаня, Дніпропетровск Літвіченко Іван Ігорович
Цуркіна Анна Сергіївна
+Приват(2)/+Приват(2)
265
266
267 Nordland, Одеса Жебровский Александр Владиславович
Романов Александр Сергеевич
Романов Михайло Сергiйович
Кравченко Оксана Владимировна
+Приват(4)/-
268 Крылатый Амбал, Іллічівськ Витрук Вячеслав Андреевич
Крыловская Галина Сергеевна
Иванов Николай Николаевич
-/-
269 Незнайомці, Івано-Франківськ – Червноград Боярчук Валентин Васильович
Шикеринець Степан Тарасович
+ЛМ(2)/-
270 STUDYSO, Київ Сидорчук Ігор Олексійович
Сидорчук Ольга Валеріївна
+Liq Pay/-
271 Мы ЩасЛивчики, Дніпропетровськ Зінгайло Антоніна Францівна
Коровайченко Дар’я Юріївна
+Приват(2)/Liq Pay (2)
272 Примус, Хмельницький, Львів, Тернопіль Волошин Остап Вікторович
Лотиш Іван Львович
Онишків Михайло Зіновійович
Різник Олесь Любомирович
+ЛМ/+ Liq Pay (1)
273 ВечныйЖид, Київ, Іллічівськ Бойчук Дмитрий Анатольевич
Лебедев Сергей Валерьевич
Губрий Ирина Валериевна
Пишненко Кирил Вячеславович
+Приват(2)/-
274 Звірі, Львів Гула Богдан Ярославович
Сава Олег Ярославович
+ЛМ/+ЛМ
275 Rocket+1, Дніпропетровськ-Дніпродзержинськ Тараба Дмитро
Нестерчук Віталій
Кичата Юлія
+ (Андр)/+ Приват (3)
276 Полюс, Київ Пулінець Максим Сергійович
Налужна Галина Михайлівна
+Liq Pay/-
277 Карпатські Волоцюги 2, Львів-Стебник Фізяр Михайло Зіновійович
Кухар Остап Федорович
+ЛМ/+ЛМ(2)
278 Nutrend UA, Запоріжжя, Гуляй-поле Сиренєк Сергій Іванович
Шимчук Вячеслав Федорович
+Приват(2)/-
279 School of life, Львів Сомик Андрій Романович
Савчук Дмитро
+Приват(2)/-
280 Група здоров’я, Київ Бєлова Олександра Андріївна
Любкін Ігор Леонідович
Ємельянов Олексій Іванович
Аврутін Олег В’ячеславович
+ Liq Pay/-
281 Бартки, Косів-Тисмениця Рибак Михайло Степанович
Гордій Андрій Миколайович
+ІФМ/-
282 Лісовик, Львів Панчошник Назар Віталійович
Поляков Артем Сергійович
+Приват(2)/-
283 Баклан и Пелікан, Київ Алєксєєв Георгій Віталійович
Рева Андрій Олексійович
+Приват(2)/-
284 Дівочі примхи, Харків Чебераха Ольга Анатоліївна
Колосарь Вера Юріївна
+Liq Pay(2)/+Liq Pay(2)
285 Тріо, Київ Шевоцуков Денис Ігорович
Грачов Олексій Юрійович
Козлов Павло Сергійович
+ Liq Pay/-
286 Мультики, Біла-Церква Дмитрук Олександр Володимирович
Коменотрус Юрій Вікторович
+ Liq Pay/-
287 Слабоумие и отвага, Київ Салиенко Евгений Геннадиевич
Хавер Анна Александровна
Мельник Олена Сергіївна
Нечаєв Олексій Євгенович
+ КМ/-
288 Тарапунька и Штепсель, Крим Шешуков Александр Александрович
Ткачук Андрей Антонович
-/-
289 Протуберанці, Київ Ріпенко Василь Васильович
Стовбовий Євген Генадійович
Керов Олександр Євгенович
+ Liq Pay/-
290 ЯКУРС, Львів Урсул Зіновій Михайлович
Якубеня Ярослав Миколайович
Урсул Іван Зіновійович
ЛМ /-
291 Олені 2, Київ Будніков Іван Андрійович
Медюх Назарій Романович
Попенко Олександр Олександрович
+ Liq Pay/-
292 craft-Odessa1 Борщ Евгений Ильич
Постика Игорь Сергеевич
+ Приват/-
293 Фізруки, Львів Дугін Євген Геннадійович
Голембіовський Сергій Юрійович
-/- + (1)

Зареєстровані команди, клас “ВЕЛО”

Команда, місто Учасники Оплата внеску / автобус Призові шкарпетки Lasting
401 Ліва педаль звитяги, Львів Гузінський Василь Васильович
Проців Назар Олегович
+Liq Pay/-
402 ПараЦвай, Львів Романович Іван Федорович
Липак Роман Ігорович
Бутенко Андрій Вікторович
Кметь Володимир Олегович
+ЛМ/-
403 Диверсанти, Львів-Київ Кулик Сергій Сергійович
Бушуєв Денис Тимофійович
+ Приват/- + (2)
404 ТіХтоПройшлиКрізьЛіси, Луцьк Ярощук Ярослав Віталійович
Моклиця Юрій Володимирови
+ Приват/-
405 Alp.соm.ua AR Team -1 , Дніпропетровськ Краснопольський Максим В`ячеславович
Бурчак Марина Сергіївна
Проскура Андрій Олександрович
+Приват(3)/+Приват(3)
406 Alp.соm.ua AR Team -2 , Дніпропетровськ Проскура Олександр Олександрович
Гармаш Пилип Михайлович
+Приват(2)/+Приват(2)
407 Волинці, Луцьк Волинець Ярослав Юрійович
Волинець Роман Юрійович
+Liq Pay/-
408 Рондель, Суми – Яремче Мараховський Максим Станіславович
Стефурак Василь Михайлович
+Liq Pay/-
409 ВелоМандри, Львів Кульпа Іван Олегович
Бокало Ігор Мирославович
+ Liq Pay/-
410 ХАНА, Київ Степанюк Роман Володимирович
Юр Ірина Юріївна
+Liq Pay/-
411 запалЕні, Львів Грицай Нестор Олександрович
Ольшанніков Юрій Олександрович
+ЛМ/-
412 Вне Весомости, Харків Давиденко Денис Миколайович
Раменська Інна Дмитрівна
+Приват(2)/-
413 TRUBA 1950, Жидачів Гаврильчук Орест Романович
Лялюк Олександр Миронович
+Liq Pay/-
414 Архбудконтроль, Львів Біленький Павло Ігорович
Пахолюк Петро Тарасович
+ЛМ/-
415 Fotovision.UA, Київ Лавренчук Сергій Анатолійович
Макаров Андрій Юрійович
+Приват(2)/-
416 Лісові Чорти, Львів Гвоздович Юрій Андрійович
Корпан Андрій Тарасович
+ Liq Pay (2)/-
417 Manifest-Sport, Івано-Франківськ, Київ Стефанюк Мирослав Миронович
Подкорытов Андрей Александрович
+ Liq Pay/-
418 Ура-Свої, Київ, Львів Жураківський Роман
Санніков Олег
+ Liq Pay/-
419 Рондель – 2, Яремче Боднарук Василь Васильович
Полковніков Петро Романович
+ Приват/-

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*