Конкурс вражень. Звіти

Оголошуємо переможця!

У Конкурсі вражень перемагає звіт під номером 9 – “Звіт про перегони Gorgane Race 2013 від команди «Невгамовні»”. Вітаємо переможця – Михайла Линюка, який отримує приз – телескопічні палиці Salewa Tour Carbon.

Щиро дякуємо всім учасникам за захоплюючі звіти! Було дуже цікаво почути Ваші ВРАЖЕННЯ!

Фіналісти:

1. Пригодницькі перегони Gorgany Race 2013 або 30 годин іншої реальності
Автор: Роман Сорока
Команда Ardis Pro Racing Team
121+319=440 лайків.

7 Звіт команди “Вектор”
Автор: Пилипів Юрій.
Команда: “Вектор”
31+314=345 лайків.

8. Звіт від команди «Альона Мілашка» “Gorgane Race” – 2013 р.
Автор: Ковтун Павло
Команда: “Альона мілашка”
22+410=432 лайки.

9. Звіт про перегони Gorgane Race 2013 від команди «Невгамовні»
Автор: Михайло Линюк
Команда: «Невгамовні», Черкаси
33+603=636 лайків.

1. Пригодницькі перегони Gorgany Race 2013 або 30 годин іншої реальності

Автор: Роман Сорока ( Ardis Pro Racing Team)

Спочатку хотів написати обширний звіт, з усіма деталями і нюансами, але перечитавши перших декілька абзаців зрозумів, що не дуже цікавим він виходить – видно писати звіти не моє покликання . Тому коротко про головне.

Ну по-перше, хто ще не в курсі, що таке Gorgany Race:
Gorgany Race – це екстремальні пригодницькі перегони, що проходять в Карпатах. Вони включають в себе пішохідний, велосипедний, та технічний етапи. За контрольний час – 30 годин – учасникам необхідно подолати понад 90 км пішки важкодоступними горами (в класі «Трек») або 160 км – на велосипеді та пішки (в класі «Вело») та відмітитися на контрольних точках.
Маршрут перегонів є досить складним та виснажливим і пройти його повністю вдається небагатьом. Учасники повинні за 30 годин подолати чималу дистанцію з великими перепадами висот, складним орієнтуванням, тому ті, хто планує показати добрий результат, рухаються без відпочинку та вночі.

Gorgany Race 2013 відбувалися 22-23 червня
Контрольний час: 30 годин.
Команди із 2 – 4 учасників: чоловічі, жіночі та змішані.

Перегони проходили у двох категоріях:
“Трек” (пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму)
“Вело” (велосипедний маршрут та пішохідна дистанція, орієнтування, випробування на техніку гірського туризму).

Про дистанцію:

Район перегонів знаходився в Національному природньому парку Синевір. Дуже гарна місцевість, українські Карпати – вони всюди красиві. Цього року організатори обіцяли, що клас Вело буде більш придатний для їзди велосипедом. В принципі так і було, хоча місцями і були ділянки, переважно підйоми, де не одноразово згадувалися розповіді про челябінський вело туризм . Але тут все ок, адже практично не можливо прокласти маршрут в наполовину “дикому” районі де б 100% проїжджалось. Контрольні точки КП також були цікавими. Читати далі…

2 Пригодницький звіт про перегони Gorgany Race команди “ 2 Турбодізеля та Білий Вовк “ Gorgany Race 2013

автор : Білий Вовк ( Тимофій Широкий )
команда “ 2 Турбодізеля та Білий Вовк “

Отримав бандану, карту, шкарпетки,
Проставив КП та надів шлюбні мешти.
Поляна забита, зворотній відлік пішов,
Зірвався як куля, вже вершину пройшов!

Як взяв першу точку, спустись зразу в низ!
Так ні, пішов до гори та в хащі поліз!
При спуску попав на шалений крутяк,
З командою вниз лечу як акробат!

Читати далі..

3. Gorgany Race 2013. Звіткоманди “Бат’ON”

автор: Іван Романович
команда: “Бат’ON”

Стільки вражень, стільки емоцій, шо навіть не знаю, з чого почати. Напевно, в такому випадку почну спочатку=)
Натрапив недавно на інфу про Горгани рейс, тільки перечитав, шо це таке, зразу зрозумів, шо треба їхати! Два дзвіночки і вже є команда. Реально скажу вам, шо ми навіть не уявляли, куди ми їдем, бо прочитати, то одне, але взяти участь — це просто мегакруто. Тепер я це можу з впевненістю казати.
Команду назвали Бат’ON, чому так, довго пояснювати, тому не буду. Нас було троє… , Роман, Андрійко (він же Батон, не путати з назвою команди) і я. За два дні до виїзду все було на грані зриву через деякі нюанси, але всьо сталося так як хотілося.
Вирішили виїжджати в п’ятницю звечора, шоб ше собі трошки поспати перед стартом. Не дуже нам то вдалось, але зато було весело. Планувалось, шо зберемся о 21.00 запакуємся і десь 22.30 виїдем, але тільки почали тоді пакуватись. Не так легко на легкову машину погрузити 3 ровери, але для нас то як два пальця об асфальт. Педалі викрутили, рулі скрутили і на багажник. Батон взяв чарівний макінез, який стянув наші ровери докупи, а вже решту постягували стяжками. Нарешті рушили, але ше треба було заїхати в аптеку, Скриню, заправку і зустрітись з Володею і забрати систему і карабіни. До речі, Володі величезне спасибі, тех. етапи пройдені завдяки тобі. І от нарешті виїхали….1 ночі. Ну думаєм, нічо страшного, 170 км до пункту призначення, 2.5 — 3 години і на місці… але не тут воно було. Як співають Антитіла “Їдем, їдем…..їдем далі їдемо….”, а приїхати ніяк не можемо. Ше був кумедний момент в 3 ночі на заправці в районі Болехова, коли чувак на Копійці підрізав трошки п’яних на скутері… але факт того, шо то 3 ночі… певно хотів би такого — то не придумав. Так от, не відволікаємся, ми далі їдемо, почалися перевали, починає світати, а ми їдемо, і от нарешті… с. Верхній Бистрий. Ура! Думаємо, приїхали, але є нюанс, треба знайти поворот, який веде на стартову поляну. Я вже не вивалюю шось думати, бо то 5 ранку а може й біля 6-ї, село вже прокидається, люди виганяють худобу. Ми покружляли по селу, так нічого і не знайшли, зупинились і всі позасинали, і дякуємо якомусь файному дядькові, який постукав у вікно нам і каже: «Хлопці, та то з роверами в той во поворот всі їхали….» Поворот виявився за 20 м, від місця, де ми парканулись. Настрою вже кудась їхати не було зовсім, але Батон пробив куди далі їхати і ми поїхали….4 км і стартова поляна, купа машин, палаток, річка. Всі якраз починали прокидатись, а ми хотіли спати. Реально не хотілось нічого, нікуди їхати, а просто витягнути карімат і вирубатись.

Читати далі…

4 Ґорґани Рейс 2013. Звіт від “Злюків Бобрів”

автор: Богдан Гула
команда: “Злюки Бобри”

Частина перша. Передстартові комбінації


Останнім часом у багатьох наших походах все частіше трапляються різні трафунки. Вони можуть бути пов’язані з добиранням, учасниками, проходженням маршрутів і таке подібне. Ґорґани Рейс не стали винятком і продовжили цю хорошу традицію.
За місяць до старту Павло вирішив перейти в категорію «Вело». Оскільки наша команда складалася з двох учасників, а мій велосипед недавно вкрали, це поставило під сумнів мою участь в змаганнях. «Але ніц страшного», – подумав я та й вирішив спробувати щастя в он-лайн пошуку напарника.
На сайті змагань у відповідній гілці побачив повідомлення. Далі – е-мейл, розмова вживу і дві невеликі тренувальні зустрічі. Так визначився учасник «Злюків Бобрів», який мав бігти зі мною замість Павла – Юра.
Вечір передстартової п’ятниці. Вже їдучи автобусом у базовий табір змагань я отримав дзвінок від Павла. Новина була неочікуваною: «Альо! Привіт! В хлопаки, з яким я мав їхати, поламався ровер. Я їду на старт і якщо не знайду собі команду на місці, може побіг би з вами?».
Павло їхав електричкою до Славська, а далі – ровером на стартову галявину (а це – з добрих 50 км). На місце він потрапив десь о третій ночі, коли ми вже дрихнули.
В шостій ранку – підйом. Павлові пошуки напарника успіхом не увінчались, отож разом ми зареєструвались на категорію «Трек». Далі – сніданок, збори, планування маршруту, передстартова метушня, зустрічі із знайомими з попередніх гонок і не тільки, офіційне відкриття змагань, старт категорії «Вело» і, нарешті, – наш старт (11:05).

Читати далі…

5 Зі щоденника «Карпатської саламандри» Ретроспектива пригодницьких перегонів Gorgany Race 2013

Автор: Тарас Ганчак
Команда «Карпатська саламандра»

ЛЕГКЕ ІНТРО
Місто томить. Асфальт висушує мозок і випаровує залишки отриманого від походу на Петрос природного тоніку вражень .

Критична маса наростає – Хочу на лоно природи, хочу контакту з одвічною потужною і невмирущою субстанцією – ПРИРОДОЮ. Перегони те що треба, перегони в Горганах – чудесна можливість поповнити запаси природної енергії і кинути виклик самому собі.
У місті інші правила, інша тактика виживання, інколи змішана з підступом, ненавистю, заздрощами, нетерпимістю, жадобою. Як альтернатива, в горах все простіше і одночасно складніше. Покладаєшся на власні сили, цінуєш товариша як джерело спілкування і інструктора, поважаєш природу, вона навзаєм поважає тебе.
Підготовка до перегонів

П’ятниця 21.06.2013
Ранок. Наплічник складений ще з вечора четверга. За старою параноїдальною звичкою перевіряю ще раз його вміст. Ніби все взяв, треба ще збігати в аптеку за декількома дрібницями до аптечки. Що ї зроблено. Далі на автобус до Долини. Далі на Вигоду і на Хустський напрямок аж до «Final Destination» Верхнього Бистрого. Незнайома місцина. Мене завжди манять такі дестинації, кожного разу доводжу собі що є ще порох в порохівницях і світ не зупинився на вивченому маршруті, яким ходив безліч разів і навіть паркроками можеш вирахувати відстань до вершини.
11.30. Сідаю на маршрутку в Франику і десь за дві години дістаюся Долини. В маршрутці було як в казані. Чомусь одразу промайнули в голові кадри з фільму в якому товарняком етапували українців в Сибір. Не найкращі асоціації, чи вижив би я…….не знаю. Читати далі…

6. Звіт від команди “Той-во”

автор: Юрко Курант,
команда: “Той-во” (старт, 24, 2, 3, 23, 4, 5, 6, 23, фініш)

Мені складно всидіти на одному місці, тим паче, коли ще в одному місці постійно свербить. А щоб ставало легше, очевидно, придумали ҐорґаниРейс. І тепер ту сверблячку (багато хто її називає любов’ю до гір) я можу гамувати, а вгамовуючи, ще й позмагатись з іншими, хто з нас їх любить більше.

На 30 годин ми змінюємо прості і звичні орієнтири назв вулиць і номерів будинків на кручені горизонталі та стрімкі хребти, і починаємо збирати пригоди на свою … ну, ту саму. Унікальна нагода позбутись запаху цивілізації, змити сімома потами (а за сприятливої погоди і карпатськими дощами) з себе пилюку міських вулиць. Та що там. А скинути пару (не важливо, зайвих чи не зайвих) кілограмів, танцюючи у жерепі; розігнати застояну кров, деручись на вершину в лоб; прочистити думки, тамуючи задишку гірським повітрям? І то ще не все…

Організатори склали кільце вершин таке неслабеньке. Щоб мені всі КП взяти, то це так: язик на плече, руки в ноги і на першому ж КП я вже здох. Тож з хлопцями вирішуємо йти по-порядку, а там по ходу побачимо, що відкидати. Ой-ой, стратегія нікудишня! От тіки тоді про це не думалось. Позитивний заряд під час масового старту, як добрий копняк під зад – всі радісно рушили на взяття капешок.

На замітку: З кожним наступним КП все менше точок тре підкорювати, зате все більше – себе. Читати далі…

7 Звіт команди “Вектор”

Команда: “Вектор”
Автор: Пилипів Юрій.

Самі змагання – це подія, де зустрічаєш давніх друзів, знайомишся з новими людьми і отримуєш море задоволення від спілкування з ними, ну і сама гонка, як би вона не виснажувала приносить певне задоволення.
Пакуємо все необхідне в машину і погнали. Дорога тримала у всій увазі, бо чим ближче до поляни старту, тим ямеги збільшуються та ще й потрібно натрапити на поворот з траси. З другого разу, при допомозі місцевих пивоманів палатки “Оболонь”, заїжджаємо на вірну дорогу. Під’їхали до не добудованого мосту(певно вже ніколи не закінчать, ті дерев’яні сходи і так гармонійно вписалися), залишаємо авто і пішачком на поляну. На дворі вже темно, опинившись на місці і прокричавши “Філлллііін”, знаходимо знайомих і розкладаємося на базі. Трохи погомоніли, перекусили і спати.
А зранку весь табір зашевелився, як ті мурахи в мурашнику. Реєстрація, бандани(нові, йомайо!), карти, ручки, олівці, маркери. Перемальовування КП, ламінування карт, натирання рук, ніг і решти частин тіла, скидання ваги тіла, от які картини можна побачити перед стартом. І головне, кожна з команд вибирає свою тактику: у якій послідовності проходити КП, якими жертвувати, де краще опинитися в ночі, а які ділянки пройти за дня.
Фото на старті, для себе і для суддів, ще кілька хвилин і весь натовп любителів гірських перегонів ринув на підкорення дистанції. Ми вирішили розпочати в реверсному порядку і КП13 чекало нас з нетерпінням. Включаємося у роботу, вилазимо на хребет і вперед до першої точки. Біля КП розминаємося з майбутніми переможцями(щось мені ще на старті підказувало, що ця команда буде в призерах), фотографія і дали на мешти(в даному випадку на кроси). Якимись незнаними стежками вийшли на гравійну дорогу, нічого собі траса, тільки ралійних машинок бракує. По тій магістралі піднімаємося вгору, потім зрубами-перерубами виходимо на маркування і вже по ньому виходимо на Вишівський Ґорган – 12КП. А внизу вже чекає техетап і що ж там придумали організатори? Стінка для скелелазіння, чур я за фотографа і два інших учасника вже переходять через річку, щоб розпочати лазання.  Читати далі…

8. Звіт від команди «Альона Мілашка» “Gorgane Race” – 2013 р.

Автор: Ковтун Павло
Команда: “Альона мілашка”

1.Загальні відомості про учасників.
2.Трек маршруту.
3.Висотний профіль маршруту.
4.Основні дані про маршрут та рух по маршруті.
5.Враження від маршруту.

1.Загальні відомості про учасників.
Ковтун Павло Степанович – студент 4-го курсу географічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка. З дитинства захоплюється туризмом. На даний момент, підкорив безліч вершин у Європі та в країнах СНД. Сьогодні, він продовжує професійно займатися альпінізмом і готується до присвоєння першого розряду.
Гром’як Олександр Вікторович – вчитель фізичного виховання, тренер з волейболу. В студентські роки завоював 2-й розряд з пішохідного та водного туризму. А зараз, увесь вільний час присвячує улюбленому пляжному волейболу.  Читати далі…

 

9. Звіт про перегони Gorgane Race 2013 від команди «Невгамовні»

автор: Михайло Линюк
команда: «Невгамовні», Черкаси

Здравствуйте!

Нехай дзвонять дзвони, а у нас «пригодницькі перегони».

Ждемо не дочекаємось протягом усього року і ось ми по адресу:

«Верхній Бистрий, табір біля потоку».

Ми – це команда «Невгамовні»: Артем, Михайло та Андрій

До змагань готові із середини та ззовні.

Погано, що приїхали трохи запізно, та то на автобусах,

А інші добиралися різно.

Ніч, вечеря, полягали спати,

Бо вранці в 6.30 потрібно вставати…

А ось і ранок. Та такий чудовий,

Прямо як намальований, суперовий.

Потягнулися усі, ранкові умивання,

Сніданок – чай, каша. Ну коли ж ті змагання?!

Поплентались усі до суддівських палаток

Забирати нехитрий та приємний статок:

Шкарпетки, бафи та головне – карти

Поставити підписи, це ж тобі не жарти,

Перевірити аптечку і слово за слово

Вже збирають капітанів на щиру розмову. Читати далі…

 

10. Звіт про Gorgany Race команди Bilink

автор: Oleksandr Makhlaichuk
команда: «Bilink»

Правило «раз в год отправляйтесь куда-нибудь, где вы никогда не бывали прежде» в этом году открыло нам приключенческие гонки. Раньше я достаточно скептически относился к всякого рода спортивным соревнованиям, но на 8е марта у нас были куплены билеты в Крым и мы решили поучаствовать в Х-Крыме. Для нас с женой эта гонка была дебютной, для нашей же третьей соучастницы гонки были не в новинку, поэтому GPS оказался в ее руках и мы «побежали». И догребли до финиша. И даже захотели повторить. Ближайшим мероприятием была Gorgany Race 2013.

Поскольку наша подруга не смогла присоединиться к этому марафону, так как улетала в Пакистан, было решено участвовать вдвоем: мы же уже знали, что такое техэтап, КП и т.п.! Для тех, кто еще не участвовал в подобных мероприятиях: мультигонка – это когда тебе дают карту с указанными на ней Контрольными Пунктами (КП), которые ты должен посетить (и сфотографироваться для подтверждения) в течении отведенного времени – на Gorgany Race 2013 у нас было 30 часов. На некоторых КП организованы специальные задания – техэтапы. Для себя мы поставили цель: весело провести время и получить удовольствие от прогулки по Карпатам. Читати далі…

 

11 Mat-Race vs. Gorgany Race. Мультигонка 2013. Сухое изложение событий.

Автор: Дмитрий Лапин
Команда: “Mat-Race”

Преамбула и терминология.
1.    Мультигонка выглядит так: тебе дают карту и Контрольные Пункты (КП) на ней, которые нужно посетить, пройдя между ними иногда значительное расстояние. На некоторых КП есть технические задания (техэтапы), связанные, или не связанные с альпинизмом. Переправа, спуск на верёвке, по банкам пострелять. И ты этот путь должен пройти. Иногда, как в описанном случае – пешком. Иногда – часть пути на велосипеде, лошади, каноэ, дельтаплане, или роликовых коньках: нужное подчеркнуть.
Кто взял больше КП и пришёл раньше – тот и выиграл.
2.    Колыба – так в Карпатах называют и кабаки и маленькие пастушьи домики в горах.
3.    Жумар – устройство для подъёма по верёвке. Механический зажим, который можно передвигать только в одну сторону – вверх. При нагрузке вниз, специальный кулачок плотно зажимает верёвку, фиксируется и не даёт соскользнуть.
4.    Жереп – стланиковая горная сосна. В виде мягких кустов с длинными, причудливыми ветками. Как толстая хвойная виноградная лоза.
5.    Стенограмма гонки. Её нет. Поэтому некоторые детали я наврал. Честно.

– Хочешь поразмяться?  – спросил брат в ходе очередной телефонной беседы ни о чём.
– В каком смысле? – осторожно уточнил я. И, на всякий случай, ответил: – Хочу! Читати далі…

12. GorganyRace 2013. Повільно, але впевнено.

Автор: Задорожний Андрій
Команда:”25 щасливих очей”

Передмова.
Як і попеднього року підготовка розпочалась завчасно. Пробіжки парками, зрідка плавання, йога, футбольні тренування, їзда великом, походи/забіги горами. Ключову роль відіграла робота на городі, на будові, в полі на сіні і так далі. Ми ж хлопці зі села, тому вправи на свіжому повітрі основа основ. Але як то кажуть не буду тягнути кота за хвіст. Гонка.
П’ятниця. Організм в очікуванні щастя. Цього року вирішили їхати машиною двома командами – “25 щасливих очей” і “25 щасливих ночей”. Стартова поляна приємно здивувала – просторо, вода, потік, зручний доїзд. Прибувши на місце старту, почали готувати наплечники на гонку. Запакували. Вечеря. Сон.
Субота. Прокинулись. Перемалювали карту. Зареєструвались. Ретельно промастившись різними мазями (кожна специфічна для різних ділянок тіла), ми попрямували на старт.
І ось воно. Категорія ВЕЛО стартувала. Серце почано битись частіше. Зараз всі побіжать. Кожного року переконую себе, що спочатку треба розігрітись і зловити свій темп, але стадний інстинкт понад усе. 10, 9, 8 … побігли. Побігли ми, так би мовити, в прямому напрямку, тобто почали з КП 24. Читати далі…

6 коментарів до :
Конкурс вражень. Звіти

 1. maryana коментує:

  Доброго дня, шановні учасники, дуже тішить, що команда чесно поділилась з нами ситуацією з лайками. Отже, з цього приводу маємо рішення – ці 500 лайків, які “подарували” команді “Невгамовні” не будуть враховуватися, ми віднімемо їх від загальної суми лайків, яка була зафіксована вчора станом на 11 год.
  Також, нагадуємо Вам, шановні учасники конкурсу, що вибір переможця – це рішення суддівської колегії. Ми будемо обирати з 4-х кращих звітів (збільшили кількість до 4-х, аби трохи зменшити негативні настрої, зв’язані з накруткою голосів, та обирати серед явних звітів-лідерів). На фінальний вибір уже не впливає кількість лайків, тут важливм є ЛИШЕ Ваша розповідь та передані емоції, адже в першу чергу – це конкурс ЗВІТІВ.

  Четвірка лідерів:

  1. Пригодницькі перегони Gorgany Race 2013 або 30 годин іншої реальності
  Автор: Роман Сорока ( Ardis Pro Racing Team)
  440 голосів

  7 Звіт команди “Вектор”
  Команда: “Вектор”
  Автор: Пилипів Юрій.
  345 голосів

  8. Звіт від команди «Альона Мілашка» “Gorgane Race” – 2013 р.
  Автор: Ковтун Павло
  Команда: “Альона мілашка”
  432 голоси

  9. Звіт про перегони Gorgane Race 2013 від команди «Невгамовні»
  автор: Михайло Линюк
  команда: «Невгамовні», Черкаси
  636 голосів

  Дякуємо Всім за участь, скоро буде назване ім’я переможця.

 2. Михайло, команда "Невгамовні" коментує:

  Здравствуйте всі, шанована громадо. Я автор звіту від команди “Невгамовні”. Хочу пояснити стрибок голосів (в контакті). Одна людина з Черкас, в групі “Типові Черкаси”, самовільно зі своєї ініціативи просто кинула нам 500 голосів. Все остальне чесні голоси. Мій напарник пояснить детальніше, тому що я сам тільки но це вияснив.
  Вернувся додому із походу з дітьми (велопробіг чотири дні), а сьогодні ще змагання з ранку до половини шостого вечора на смузі перешкод (діти із району). так що про цей випадок узнав тільки зараз.
  Я – за чесні змагання.
  Трішки пишу, ось ще один невеличкий віршик для всіх вас. І велике спасибі всім, хто підтримав мою писанину,я щиро вам всім вдячний.

  За кілька днів і літо прилетить,
  Закінчаться екзамени, навчання,
  Залишаться надії й сподівання,
  На повну викладатися і жить.
  Ну здравствуйте, хороші ви мої
  І гори й ріки, пущі та долини,
  До вас спішу погожої я днини,
  Де саудтрек виводять солов’ї.
  Там, де нема зв’язку,, стежок, доріг
  Каміння тільки, сосни та смереки
  І небо то так близько, то далеко
  Горгани кличуть вже до себе на поріг.
  Прийди, попробуй, проживи цю мить
  Буде всього, чого душа бажає
  Твої можливості усі повідкриває
  Я жду цього, подобається ЖИТЬ !)))))

  ДО ЗУСТРІЧІ НА ГІРСЬКИХ СТЕЖКАХ…

 3. Андрій "невгамовні" коментує:

  Доброго дня шановні учасники голосування. Прошу зрозуміти нас також…Вчора нашу команду врішила підтримати група нашого міста вконтакті “Типичные Черкассы” і невідомою мені особою було прокоментовано ” +500 держите..” зайшовши на сайт голосування дійсно побачив що нас прокачали на 500 лайків…цю особу ніхто не просив в даній “ведмежій послузі”… Хочу вибачитись за даний казус, ми за чесне голосування.
  Організатори Gorgane Race повідомлені про даний інцедент.

  Факт по ссилці
  http://vk.com/typical_cherkassy?w=wall-32654612_100768

 4. Юрко коментує:

  угу, накрутка голосів не радує

 5. Андрійко коментує:

  Як на мене сама ідея таких конкурсів в роповлюдженні інформації між друзями і друзими друзів. В таких конкурсах зазвичай і виграють ті, хто більше часу приділяє агітації і розповсюдженню інформації. На мою думку мета – привернути увагу людей до таких змагань, залучати на нові гонки, шукати нових сильних і сміливих!
  Проте дехто готовий собі купувати голоса. Так давай те ж зрівняємо шанси і подивимось хто скільки готовий заплатити. Тут можна купити скільки завгодно голосів golosovanie-express. ekt0. ru . Якщо знайдете щось нове скидайте, діліться, рекомендуйте ))

 6. Nata коментує:

  Ще в день за звіт під номером 9 “Звіт про перегони Gorgane Race 2013 від команди «Невгамовні»” голосів з соцмережі Вконтакті було порядку 400, а тепер 1085. Якщо судді і адміністрація хоче щоб голосування було хоч трішки чесним і об’єктивним, думаю вона зверне на це увагу і прийме міри, бо як на мене це вже за нагло – масштабна накрутка колосів :(

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*