Конкурс звітів 2015

У конкурсі вражень перемагає звіт №7 Інтрига до останнього метра” від Вітюка Віктора (команда Volyn-O).

Вітаємо переможця.

 

1. Звіт. Gorgany Race 2015

Команда: команда SILENCE
Автор: Петраускене Анна

За десять годин ходу машиною від Києва відбувався захід, який ми із друзями аж ніяк не могли пропустити – GORGANY RACE 2015. Трьома командами “Отвал”, “Сайленс” та “Екватор”, склад яких постійно вже багато років приймає участь у різного роду пригодницьких перегонах, зареєструвались, приїхали до місця старту, розбили табір, переночували та, власне, стартували.

11.00 – 12.30
Старт. Кількасот спортсменів, хто бігом, хто поволі, натовпом рушили в одному напрямку. На підході до річки навіть утворилась невеличка черга через те, що маленька слизька стежечка через струмок просто не змогла пропустити усіх бажаючих, тож довелося трохи постояти перед тим, як перейти струмок і підійти до річки. Біля річки натовп трохи розсіявся. Частина люду знайшла стежину нагору і почала підніматись до 27 КП, а частина пішла форсувати річку. Познімавши взуття команди рушили слизьким кам’яним дном на інший берег стрімкої, але неглибокої річки Бистриці Солотвинської. На цьому відрізку маршруту це була не єдина річка. Загалом за півтори години ми перейшли вбрід із десяток річечок та струмків і навіть зробили одну корисну справу. Між переходом річок, десь біля високих колючих кущів ми зустріли місцеву жіночку. Вона голосно щось вигукуючи із невеселим видом марно намагалась в них залізти. Побачивши нас вона повеселіла:
-Дівчатка, поможіть мені ту дурну корову вигнати із кущів. Залізла туди, така-сяка, а вилізти не може!
Ми і дівчата із іншої команди оточили кущі по периметру голосними звуками примусили ту корову вилізти з кущів і повернутись до хазяйки...Читати далі

2. Горгани Race – розвідка від Подільських кажанів
Команда: Подільські Кажани
Автор: Дмитро Бойко

Для вступу. Горгани рейс – пригодницькі перегони Карпатами. Змагання проводяться вже багато років поспіль переважно у весняно-літній період, спрямовані на спортивне орієнтування, туризм, проходження технічних етапів різної складності, полягають у подоланні контрольних пунктів (КП) за обмежений час, які вже набрали багато прихильників з різних куточків України та з-за кордону, відомий бренд, позмагатись у якому мріє кожен турист…
Цього разу організатори http://www.gorganyrace.com/ (Франківська та Львівська спілка) запропонували три категорії проходження.
Спринт – піший похід біля 60-75 км за 24 год.
Трек – піший похід+проходження тех. етапів, 105 км, 30 год.
Вело – велосипед+тех. етап, 160 км, 30 год.
Команда ПК (Подільські кажани) змагались у найлегшому виді – СПРИНТІ!

Читати далі…

3. Сила духу
Команда:
команда “МНК-Київ”
Автор: Марія Дубініна

Долаючи останні метри до вершини, продираючись крізь колючі кущі ожини, роблячи останні кроки перед короткою зупинкою, – ми думаємо, що підкорюємо гори. Помиляємось. Це гори підкорюють нас. Вирушивши у похід одного разу, обов’язково підеш ще. Бо жага пережити всю палітру емоцій знову – сильніша за будь-які обставини.

Хто не хоче – шукає причини. Хто хоче – шукає можливості.

Ми хотіли. Відчути, що таке “бігти” по горах, а не просто “йти”, роздивляючись кожен краєвид під усіма кутами, чекаючи на друга, що “натер мозоль” чи захотів влаштувати фотосесію на фоні ялинки. За бажанням мусить бути дія: ми зареєструвалися на пригодницькі перегони “Gorgany-race”, синонімами до яких є швидкість, витривалість, стійкість, амбітність, впевненість та рішучість. Без цих якостей шансів бодай отримати задоволення від перегонів – немає.
Читати далі…

4. Лісовому Кукую все на світі по плечу
Команда: Клуб Лісового Кукуя
Автор: Вишневський Олександр

Остаточне рішення про участь у Горгани Рейс особисто для мене було прийнято лише 2 червня, коли взяли квиточки на поїзд з Києва до Франківська. В попередні роки отримував пропозиції долучитись до змагань від свого стародавнього друга і соратника Тараса, але оскільки я пив, курив і матюхався, мав пивне пузо і більше їздив за кермом ніж ходив пішки, то помірковано відмовлявся. Варто зазначити, що Тарас всі ці роки паралельно з участю у Горгани Рейс пив, курив і матюхався разом зі мною, але лишався більш фізично потужною та витривалою людиною. Врешті решт заздрість до вражень Тараса і бажання спробувати щось нове перемогла, пузо та шкідливі звички лишилось зі мною, а заявка була подана.

Підготуватись фізично до змагань такого рівня за місяць неможливо, тому ми вирішили загартовувати в першу чергу морально-вольовий дух і звитягу. Спочатку вийшли з ліхтариками та насінням в глуху ніч і прошкандибали 40км від станції метро у поля під Києвом, а за пару тижнів до старту знайшли під Києвом болота і забурились у такі мокрі хащі, що ледь з них вилізли в сутінках.
Читатати далі…

5. Чудовий «Не подарунок»
команда “Не подарунок”
Зінгайло Антоніна

Передісторія

Цього року дуже хотілося потрапити на Gorgany Race. Але фінансовий стан не дозволяв навіть відсвяткувати власний День народження. Довелось сказати друзям, щоб вони не готували мені подарунки, бо я це свято не люблю, й відмічати не збираюсь. Вони так і зробили, оплативши мені участь у перегонах в складі команди «Не Подарунок».

Два тижні до старту, я неочікувано для себе зареєстрована!

1

Незвично , але я приїхала у вечір перед стартом, а не за пів години до початку змагань; при цьому на команду ми мали і компас, і GPS!…
Читати далі

6. Звіт. Трактор стій
команда “Трактор стій”
Андрій Будник

ПЕРЕДІСТОРІЯ

Добирались ми з комфортом. Та ще й з таким комфортом, що годі й уявити, особливо якщо врахувати які варіанти нам пропонували наявні громадські маршрути. Усі ці варіанти можна було назвати каторгою, адже робити 3-4 пересадки, стрибаючи з поїздів на маршрутки, і так щоб зрештою дістатися до стартової галявини нам аж ніяк не усміхалося. Та ще й і їхати годин 10-15. Ми доїхали на машині. Наш друг, Андрій Ребрик їхав до Франика по справам, і забрав нас з Ужгорода та ще й привіз аж на саму стартову галявину! І ми йому надзвичайно вдячні. Так що, Андрій! Від Команди Трактор Стій і від половинки команди Ракета величезне тобі ДЯКУЮ.

12

На стартовій галявині зустріли Любу – це наш давній друг і просто суперова дівчинка. Така собі альпіністка з двацятикілограмовим рюкзаком, льодорубом, мотузкою, кішками і так далі. Хлопці з нашої команди Трактор Стій познайомились з нею на Горгани-Рейс в 2013 р. посеред жерепу, і тієї ночі впали її команді “на хвіст”, адже в них був GPS). Було надзвичайно приємно зустрітися знову, тому ми розмістили свій намет поруч, паралельно познайомившись із хлопцями із ГО “Карпатські Стежки”. Хлопці, ви, офігити як, круті, дякую вам за те, що ви робите в Карпатах. Познайомившись поближче з ними я переконався, що дуже хочу їм допомагати у їхній справі. Читати далі…

7. Інтрига до останнього метра
Звіт команди: Volyn-O
Надіслав: Вітюк Віктор

Не буду розписувати про те як ми готувались, добирались, тренувались, бігли, йшли, повзли, падали, тупили ,сварились, терпіли, мокли, їли, пили,співали ,кричали, втікали і все , що пережили на Gorgany Race 2015 за ці бігові 22 години.

До старту готові. Читати далі…

13

Один коментар до :
Конкурс звітів 2015

  1. Андрій коментує:

    Хіба голосування не мало припинитися 06.08.2015 об 11 годині?

    Бо поки не оголошенно фіналістів, деякі учасники продовжують набирати бали.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*