Перегони 2010
Спогади з Gorgany Race 2010
12-13 червня 2010 в Українських Карпатах відбулися пригодницькі спортивно-туристичні змагання “Gorgany Race” або “Ґорґанські перегони”. Змагання, що традиційно проходили в районі Ґорґан (на Івано-Франківщині), відзначилися цьогоріч особливою складністю та, водндочас, зібрали рекордну кількість учасників.
Змагання проходили в двох класах: “трек” (пішохідна дистанція, протяжністю приблизно 90 км) і “вело” (велосипедний маршрут – близько 160 км та невелика, але складна, піша дистанція). Контрольний час, за який командам (від 2 до 4 чоловік) у повному складі потрібно було подолати маршрут, складав 30 годин. Команди повинні були також пройти ряд випробувань на техніку гірського туризму: навісна переправа через річку, переправа через озеро на плоті, підйом по водоспаду тощо; побувати та відмітитись у заданих пунктах (фото членів команди у фірмових пов’язках “Gorgany Race-2010”, які всі учасники змагань отримали перед стартом, на тлі відповідної позначки).
Через складні погодні умови (спека) та непростий маршрут (чималу дистанцію, великі перепади висот, необхідність неодноразово долати водні перешкоди вбрід тощо), пройти усі обов’язкові точки і вкластися в контрольний час вдалося небагатьом. У класі “трек” це вдалося лише двом командам: “Ушльопки” (Ужгород) і “Екс-К2” (Львів), які й стали переможцями і розділили між собою І-ше та ІІ-ге місця. Третьою стала львівська команда “Фантом”. Велодистанцію найшвидше подолали учасники команди “Ґорґанські привиди” (Львів). Другими до фінішу дісталися учасники команди “Palm order” (Житомир), третє місце виборола команда “Elite sport team” з Чернівців.
Переможці у класі “трек” команда “Ушльопки” (Ужгород) – Джміль Дмитро, Кудрявцев Володимир) та команда “Екс-К2” (Львів) – Ільків Ігор, Пажух Ярослав, Патаман Тарас.
Переможці у класі “вело” команда “Ґорґанські привиди” (Львів) (Львів) – Чепіль Роман, Обаранець Назарій.
Загалом, цього року у змаганнях взяли участь 66 команд (158 осіб), які представляли майже усі регіони України. Цьогоріч організаторам також вдалося вивести змагання на міжнародний рівень. Команда “Desorient” (Польща) стала першою іноземною командою, що змагалася на “Gorgany Race”.
Старт і кінцева точка перегонів знаходилася на поляні поблизу с.Стара Гута (Івано-Франківська обл.). Там розмістилось також наметове містечко учасників і вболівальників, працював Оргкомітет.
Організаторами перегонів є колектив компанії «Горгани Ком» та Львівська ММГО «К-2».
Вітаємо переможців!
Координати Оргкомітету “Gorgany Race”
“Gorgany.com”, вул. Городоцька 5, м. Львів, Україна
Тел./факс.+ 38 (032) 237 27 27;+ 38 (032) 255 00 32;
Голова Оргкомітету: Андрій Бандрівський тел.+38050 988 52 16
Головний суддя: Сергій Копанський
Координатор: Теодор Дулеба тел.+38063 297 65 06
E-mail: orggorganyrace.com
Повні результати зі всіма КП тут:
www.gorganyrace.com/files/gr10_finish_trek.pdf
www.gorganyrace.com/files/gr10_finish_velo.pdf
Результати Gorgany Race 2010 клас “ТРЕК”
К-ть | час | КП | КП | штраф | час | |||||
місце | № | Команда | учас. | фініш | бонус 14 | сума | тех етап | штраф-бонус | день | склад |
1 | 2 | Ушльопки Ужгород |
2 | 12:53 | 12 | 12:53 | ok | |||
1 | 55 | ЕКС- К2 Львів |
3 | 12:53 | 12 | 12:53 | ok | |||
3 | 44 | Фантом Львів |
2 | 12:59 | 11 | 12:59 | ok | |||
4 | 39 | Virda Karpaty Klub Львів |
2 | 14:59 | 10 | 14:59 | ok | |||
5 | 17 | OA | 2 | 9 | 10:09 | ok | ||||
6 | 29 | Рондель-1 Яремче |
3 | 13:14 | 9 | 13:14 | ok | |||
7 | 30 | Рондель-2 Яремче |
3 | 13:14 | 9 | 13:14 | ok | |||
8 | 24 | Антишок Володимир Волинський |
2 | 14:52 | 9 | 14:52 | ok | |||
9 | 3 | Мультики Біла Церква |
2 | 8 | 07:08 | ok | ||||
10 | 46 | Лосі Чернівці |
2 | 8 | 09:12 | ok | ||||
11 | 43 | Карпатські волоцюги Львів – Стебник |
2 | 13:37 | 8 | 13:37 | ok | |||
12 | 35 | Група здоров’я Київ |
3 | 14:32 | 8 | 14:32 | ok | |||
13 | 65 | Диверсанти Київ |
2 | 03:22 | 7 | 03:22 | ok | |||
14 | 31 | Вікінги Київ |
2 | 7 | 06:45 | ok | ||||
15 | 12 | Montane Київ |
4 | 08:08 | 7 | 08:08 | ok | |||
16 | 54 | PingVin Вінниця |
3 | 11:30 | 1 | 7 | 09:30 | ok | ||
17 | 22 | Фокусники Івано-Франкове |
2 | 09:33 | 7 | 09:33 | ok | |||
18 | 5 | Некрофіліни Львів |
3 | 11:21 | 7 | 11:21 | ok | |||
19 | 27 | Меridian-EX Вінниця |
3 | 11:40 | 7 | 11:40 | ok | |||
20 | 32 | Трактор Львів-Бережани |
3 | 11:40 | 7 | 11:40 | ok | |||
21 | 63 | Шузи Київ |
2 | 13:07 | 7 | 13:07 | ok | |||
22 | 26 | Борислав сміється Борислав |
3 | 7 | 4 | 13:20 | ok | |||
23 | 64 | Рожнятівські волоцюги | 3 | 14:54 | 7 | 14:54 | ok | |||
24 | 11 | DEZZORIENT OLSZTYN, POLAND |
2 | 07:02 | 6 | 07:02 | ok | |||
25 | 4 | Хлопстрі Івано-Франківськ |
2 | 07:14 | 6 | 07:14 | ok | |||
26 | 51 | Кураж Золочів |
2 | 09:07 | 6 | 09:07 | ok | |||
27 | 52 | ВЕРТИКАЛЬ Київ |
2 | 09:07 | 6 | 09:07 | ok | |||
28 | 41 | Альфа Львів |
4 | 09:58 | 6 | 09:58 | ok | |||
29 | 21 | Паранормальних Львів |
2 | 12:57 | 6 | 12:57 | ok | |||
30 | 50 | Z – brothers Львів |
2 | 14:11 | 6 | 14:11 | ok | |||
31 | 8 | Red Shift Київ-Харків |
2 | 02:27 | 5 | 02:27 | ok | |||
32 | 16 | ОЛЕНЕВОДИ AD HOC Київ, Запоріжжя |
3 | 09:15 | 5 | 09:15 | ok | |||
33 | 20 | ПРИРЕЧЕНІ Тернопіль Надвірна |
2 | 13:14 | 5 | 13:14 | ok | |||
34 | 25 | Шалені Лисички Київ |
3 | 13:57 | 5 | 13:57 | ok | |||
35 | 47 | slim Львів |
3 | 14:06 | 5 | 14:06 | ok | |||
36 | 15 | ДайОш! Київ |
3 | 14:14 | 5 | 14:14 | ok | |||
37 | 33 | ФЕНІКС Черкаси |
2 | 4 | 22:45 | cубота | ok | |||
38 | 34 | Крилаті гойдалки Київ |
2 | 07:12 | 4 | 07:12 | ok | |||
39 | 13 | Легенды Х-trima «α» Одеська обл. м. Іллічівськ |
2 | 10:48 | 4 | 10:48 | ok | |||
40 | 18 | Легенды Х-rtima «β» Одеська обл. м. Іллічівськ |
2 | 10:48 | 4 | 10:48 | ok | |||
41 | 57 | БЕТА ВЕЛИКІ БІРКИ |
2 | 13:57 | 4 | 13:57 | ok | |||
42 | 61 | Daleko Івано – Франківськ |
2 | 18:15 | 3 | 18:15 | cубота | ok | ||
43 | 23 | Nemezida Львів – с.Турка |
2 | 18:55 | 3 | 18:55 | субота | ok | ||
44 | 28 | Форварди Львів |
2 | 23:28 | 3 | 23:28 | субота | ok | ||
45 | 60 | Безнадеги Київ |
2 | 07:37 | 3 | 07:37 | ok | |||
46 | 7 | КІНО Смт Коцюбинське |
2 | 08:20 | 3 | 08:20 | ok | |||
47 | 10 | UNAGI Київ |
2 | 11:01 | 3 | 11:01 | ok | |||
48 | 56 | БайдикиLite Львів |
2 | 14:40 | 3 | 14:40 | ok | |||
49 | 58 | Природа Львів |
2 | 14:47 | 3 | 14:47 | ok | |||
50 | 14 | ОЛЕНЕВОДИ Київ |
3 | 14:51 | 3 | 4 | 18:51 | ok | ||
51 | 36 | Гуру Чернівці |
2 | 17:50 | 2 | 17:50 | cубота | ok | ||
52 | 53 | Шукачі ведмедів Івано-Франківськ |
2 | 08:20 | 7 | 08:20 | 1зійшов | |||
53 | 40 | XX Львів |
2 | 7 | 09:20 | 1зійшов | ||||
54 | 42 | Корінь з Пі Львів |
2 | 14:10 | 5 | 14:10 | 1зійшов | |||
55 | 45 | ДИКОБРАЗИ Івано Франківськ |
2 | 11:36 | 5 | 11:36 | 1зійшов | |||
56 | 19 | Craft-Ukraine Ужгород |
2 | 0 | ||||||
57 | 59 | Вектор Львів |
3 | 0 | ||||||
58 | 62 | Одуванчик Стрий Львів |
3 | 0 |
Результати Gorgany Race 2010 клас “ВЕЛО”
час | КП | КП | КП | КП | КП | КП | КП | КП | КП | КП | КП | КП | сума | бонус | час | ||||
місце | № | команда | учасники | фініш | старт | бонус 6 | С1 | 7 | 8 | 12 | С3 | С2 | трек9 | трек10 | С4 | фініш | КП | КП | фініш+штраф бонус |
1 | 9 | Горганські привиди Львів |
2 | 12:09 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 | 1 | 12:09 |
2 | 6 | PalmOrder Житомир |
2 | 14:43 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 | 1 | 14:43 |
3 | 3 | Elite sport team Чернівці |
2 | 07:35 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 1 | 07:35 | |
4 | 11 | 220 Львів |
2 | 13:32 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 1 | 13:32 | |
5 | 12 | Непрості Львів |
2 | 13:32 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 | 1 | 13:32 | |
6 | 4 | Борислав сміється Борислав |
3 | 13:06 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 | 1 | 13:06 | ||
7 | 14 | Флюгери Львів |
2 | 07:44 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 09:44 | |||||||
8 | 5 | Любителі потоків Долина-Київ | 2 | 14:31 | ок | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 14:31 |
Попередньо зареєстровані команди
Клас ТРЕК
# | Команда, місто | Учасники | Оплата внеску / автобус |
1 | NORFOLK and CHANCE Sosnivka, Ukraine |
Catherine Duchock Stephen Alldridge |
так / 2 чол (неопл) |
2 | Ушльопки Ужгород |
Джміль Дмитро Володимирович Кудрявцев Володимир Миколайович |
так |
3 | Мультики Біла Церква |
Коменотрус Юрій Вікторович Ванджура Мар’ян Володимирович |
так |
4 | Хлопстрі Івано-Франківськ |
Петранюк Тарас ВасильовичПетранюк Юрій Васильович
Форкуца Роман Богданович |
ні |
5 | Некрофіліни Львів |
Матрохін Микола ВолодимировичКолодка Андрій Володимирович
Конюхов Сергій Вадимович |
так / 4 чол |
6 | ПРОТИВ ВЕТРА Днепропетровск |
Фiалковсmкий Сергiй Юрійович Буачідзе Володимир Валерійович |
так/2 чол вперед |
7 | КІНО Київська область, смт Коцюбинське |
Скобельський Олексій Віцентович Сафін Сергій Олегович |
так/2 чол |
8 | Red Shift Київ-Харків |
Грицюк Олексій Вікторович Коваленко Євгеній Леонідович |
так/2 чол |
9 | ГО ТЦ „МАНДРИ” Київ |
Боднарчук Сергій Вікторович Тарасюк Григорій Андрійович Морозюк Ігор Володимирович |
ні |
10 | UNAGI Київ |
Шульга Максим Володимирович Фурт Сергій Григорович |
так/2 чол |
11 | DEZZORIENT OLSZTYN, POLAND |
OREST KANTOR PIOTR KOZLOWSKI |
ні |
12 | Montane Київ |
Семків Сергій Іванович Семків Юрій Іванович Жванко Арсентій ВалерійовичІванченко Роман Миколайович |
так |
13 | Легенды Х-trima «α» Одеська обл. м. Іллічівськ |
Муслієв Віталій Ділаверович Каранфілов Олексій Валерійович |
так / 2 чол |
14 | ОЛЕНЕВОДИ Київ |
Качуренко Віктор Юхимович Нагорний Андрій Миколайович Омельченко Андрій Володимирович |
так |
15 | ДайОш! Київ |
Храпко Сергій Ігорович Пресіч Микола Володимирович Павлуша Володимир Миколайович |
так |
16 | ОЛЕНЕВОДИ AD HOC Київ, Запоріжжя |
Максимов Владислав ВолодимировичОмельченко Вадим Вікторович
Гордієнко Тімур Валерійович |
так / 1 чол |
17 | Транзит-3 | Жупник Андрій Іванович Сіліщев Андрій Олександрович Шама Олександр Володимирович |
так |
18 | Легенды Х-rtima «β» Одеська обл. м. Іллічівськ |
Муслиева Диана Дилаверовна Сарапин Александр Владимирович |
так / 2 чол |
19 | Craft-Ukraine Ужгород |
Головацький Юрiй Олександрович Глеба Ростислав Степанович |
так |
20 | ПРИРЕЧЕНІ м. Тернопіль м. Надвірна, Івано-Франківська обл. |
Курант Юрій Ігорович Кернаджук Станіслав Олександрович |
так / 1 чол |
21 | ПаранормальнихЛьвів | Скиба Тарас МихайловичКлочан Світлана Андріївна | так / 2 чол |
22 | Фокусники Івано-Франкове, Львівська обл. |
Стадницький Олексій Богданович Вахула Андрій Михайлович |
так |
23 | Nemezida Львів – с.Турка, Коломийського р-ну |
Широкий Тимофій Вячеславович Садовський Максим Юрьєвич |
так / 2 чол |
24 | Антишок Володимир Волинський |
Кохан Василь КостянтиновичФорманюк Руслан Русланович | так / 2 чол |
25 | Шалені Лисички Київ |
Бурдукало Марія Миколаївна Барсова Тетяна Володимірівна Повзик Вікторія Олександрівна |
так |
26 | Борислав смієтьсяБорислав | Павліш Андрій МихайловичВасько Юрій Романович
Пелех Олег Михайлович |
так/3 чол |
27 | Меridian-EXВінниця | Липський Вадим ВолодимировичТерміт Юля Олександрівна
Довженко Володимир Олександрович |
так/3 чол |
28 | ФорвардиЛьвів | Березюк Богдан ВолодивировичДєдик Андрій Андрійович | так/2 чол |
29 | Рондель-1Яремче | Полковніков Петро РомановичСтефурак Василь Михайлович
Фаштрига Бoгдан Романович |
ні |
30 | Рондель-2Яремче | Тригуб’як Олексій ТарасовичВасилишин Володимир Васильович
Музиря Станіслав Володимирович |
ні |
31 | ВікінгиКиїв | Лялін Максим ВікторовичГоловко Микола Павлович | так |
32 | ТракторЛьвів-Бережани | Антимис Ростислав ВасильовичЗорик Андрій Васильович
Трухін Костянтин Володимирович |
так / 3 чол |
33 | ФЕНІКСЧеркаси | Ведула Артем ЮрійовичЛинюк Михайло Анатолійович | так/2 туди, 1 назад (неопл) |
34 | Крилаті гойдалкиКиїв | Довгий ВолодимирПроцюк Рональд | так / 2 чол туди 1 назад |
35 | Група здоров’яКиїв | Ємельянов Олексій ІвановичЛюбкін Ігор Леонідович
Рудь Наталія Семенівна Аврутін Олег В’ячеславович |
так |
36 | ГуруЧернівці | Фурлєт Дмитро ДмитровичГонтарюк Андрій Михайлович | так |
37 | ВогнистіЛьвів | Соломійчук Остап РомановичПлатко Тарас Ігорович | ні |
38 | ПогрибочкиЛьвів | Кульпа Оксана ОлегівнаКуньч Тарас Романович
Переходень Віталій Ігорович Сухнацький Назарій Олексович |
так / 4 чол |
39 | Virda Karpaty KlubЛьвів | Сумик Ростислав МаркіяновичДовбуш Роман Володимирович | так/2 чол |
40 | XXЛьвів | Медведєв Олег АльбертовичПанат Олег Владимирович | так/2 чол |
41 | АльфаЛьвів | Азарський Юрій ІвановичПетренко Роман Валерійович
Сорочинський Максим Олександрович Мартин Максим Миколайович |
так/4 чол |
42 | Корінь з ПіЛьвів | Мельничок Роман ЯрославовичГаба Максим Юрійович | так/2 чол |
43 | Карпатські волоцюгиЛьвів – Стебник | Фізяр Михайло ЗіновійовичКухар Остап Федорович | так/2 чол |
44 | ФантомЛьвів | Винокур Максим МиколайовичМартинюк Павло Романович | так |
45 | ДИКОБРАЗИІвано Франківськ | Яриновський Микола ГригоровичЗвір Богдан | так |
46 | ЛосіЧернівці | Павлович Вадим АльбертовичФіліпчук Дмитро Анатолійович | ні |
47 | slimЛьвів | Савчук Дмитро СтепановичМихайлів Данило
Пришляк Дмитро Богданович |
ні / 2 чол |
48 | slim1Львів | Сомик Андрій РомановичМушинський Остап Андрійович
Покальський Орест Богданович |
ні |
49 | CЮТУРКоломия | Шепетюк Василь МиколайовичМигалюк Андрій Богданович
Харабарук Тарас Любомирович |
ні |
50 | Z – brothersЛьвів | Жагаляк Іван ІвановичЖагаляк Роман Іванович | так / 2 чол |
51 | КуражЗолочів (Львівська обл.) | Олійник Мар’ян МихайловичШептицький Богдан Петрович | так/ 2 чол |
52 | ВЕРТИКАЛЬКиїв | Білішук Вадим ВасильовичБереза Андрій Михайлович | ні |
53 | Шукачі ведмедівІвано-Франківськ | Кушнарьов Олександр ОлександровичМагновський Ігор Костянтинович | ні |
54 | PingVinВінниця | Дементьєв Сергій ЮрійовичДементьєв Віктор Юрійович
Волошко Андрій |
так (2 ос.) |
55 | ЕКС- К2Львів | Ільків Ігор БогдановичПажух Ярослав Васильович
Пата ман Тарас Іванович |
ні |
56 | БайдикиLiteЛьвів | Олег КорецькийОстап Сорока
Бакуш Назар |
ні/ 3 чол (опл) |
57 | БЕТАВЕЛИКІ БІРКИ | Лаган Михайло ЄвгеновичЗотов Олександр Віталійович | ні |
58 | ПриродаЛьвів | Кобилянський Антон МиколайовичЗалевська Валентина Миколаївна | так / 2 чол |
59 | ВекторЛьвів | Найда Володимир ЗіновійовичПилипів Ігор Ігорович
Тесля Уляна Василівна |
так / 2 чол |
60 | БезнадегиКиїв | Гончарова Ірина ЮріЇвнаСавчук Наталія Вікторівна | ні |
61 | DalekoІвано – Франківськ | Сус Роман СтепановичСус Володимир Степанович | ні |
62 | ОдуванчикСтрий Львів | Калічак Андрій ПетровичЖизняков Олег Ярославович
Григор’єв Максим Антонович |
так |
63 | ШузиКиїв | Миргородський Євгеній ВіталійовичГрек Марта Романівна | ні |
64 | Рожнятівські волоцюгис.м.т Рожнятів | Загурський Тарас МихайловичЗагурський Ігор Михайлович | ні |
65 | ДиверсантиКиїв | Бушуєв Денис ТимофійовичОлівсон Олександр | ні |
Клас Вело
# | Команда, місто | Учасники | Оплата внеску / автобус |
1 | Семки есть?! Дніпропетровськ |
Кочет Игорь Конвисарова Кристина |
так |
2 | Огі і Кукарачі Київська обл., смт Калинівка |
Головко Олекcій Павлович Головко Микола Павлович |
ні |
3 | Elite sport team Чернівці |
Новошинський Андрій Володимирович Савенков Олександр Євгенович |
так |
4 | Борислав сміється Борислав |
Богуцький Олександр Володимирович Гаман Юрій ІгоровичБаган Віктор Степанович |
ні |
5 | Любителі потоків Івано-Франківська обл. м.Долина; Київ |
Бойків Тарас ВолодимировичДідик Руслан Васильович | ні |
6 | PalmOrder Житомир |
Трухній Олександр Анатолійович Мніх Руслан Леонідович |
так |
7 | Банзай-РаУжгород | Кудашев Геннадiй Жданович Катерина |
ні |
8 | ДиверсантиКиїв | Бушуєв Денис ТимофійовичАртеменко Іван Валентинович
Артеменко Валентина Володимирівна |
ні |
9 | Горганські привидиЛьвів | Чепіль Роман ВолодимировичОбаранець Назарій Ігорович | так/ 2 чол |
10 | СинхрофазотронХарків | Хохленков Микола МиколайовичЕвтефеев Максим Петрович | ні |
11 | 220Львів | Бандрівський Тарас БорисовичДропа Марта Романівна | так / 2 чол |
12 | НепростіЛьвів | Ремінецький Любомир ЯрославовичГузінський Василь Васильович | так/ 2 чол |
13 | Гості з ПівночіЛуцьк | Моклиця ЮрійТюлінський Тарас
Ярощук Ярослав |
ні |
14 | ФлюгериЛьвів | Гвоздович Юрій АндрійовичСтецькови Володимир Михайлович
Селецький Андрій Юрійович |
ні |