Про змагання

Пригодницькі перегони для сильних та сміливих

Щороку, починаючи з 2007-го, у Карпатах відбуваються пригодницькі перегони Gorgany Race.
Ці некомерційні командні змагання з туризму приваблюють учасників-відчайдухів своїм форматом, адже тут справді важливою є участь та командний дух, а не лише перемога.
file-7-1024x683

Територія та старт змагань кожного року різняться, що робить змагання ще більш цікавими, адже вони відкривають для учасників нові стежки, маршрути, вершини та краєвиди. Незмінним залишається тільки район гірського масиву — Горгани.

На місцевості у понад 30 квадратних кілометрів розміщують контрольні пункти, розташування яких до початку змагань не оголошують. Завдання команд: знайти якомога більше КП та повернутися на фініш до закінчення контрольного часу. Переможцями стають ті, хто найшвидше фінішував, сфотографувавшись біля найбільшої кількості КП.

Перед стартом команда отримує карту з нанесеними контрольними точками та пов’язку з унікальним логотипом перегонів. Дизайн цієї пов’язки кожного року інший і зберігається в секреті до останнього, адже фото на КП у цих пов’язках і є підставою його зарахування.
file-4-1024x683

Змагання мають поділ на рівні складності, що залежать від кількості КП та обмеження у часі. Тобто учасники найпростішого класу мають на карті менше КП та їх контрольний час становить 12 годин, натомість головна дистанція розрахована на 30 годин і КП на ній набагато більше. Загалом поділ на класи виглядає так:

ПІВСПРИНТ – 12 годин, близько 40 км пішки, орієнтування
file-8-1024x683

СПРИНТ – 24 години, близько 80 км пішки, орієнтування
file-3-1024x683

ТРЕК – 30 годин, близько 110 км пішки, орієнтування, техніка гірського туризму
file-1-1024x683

ВЕЛО – 30 годин, близько 150 км на велосипеді + 30 км пішки, орієнтування, техніка
гірського туризму
file-10-1024x683

Вказана відстань є орієнтовною, адже у перегонів немає класичної дистанції. Послідовність взяття КП — довільна.

Для участі в змаганнях кожна команда повинна зареєструватися та сплатити стартовий внесок.

Участь у перегонах беруть команди чисельністю від 2 до 4 осіб. Кожному члену команди на момент початку перегонів має виповнитися 18 років. Неповнолітнім дозволяється брати участь лише у команді разом з одним з батьків.

file-9-1024x683