Перегони 2007

Екстрім-перегони «Gorgany Race 2007» некомерційні командні змагання з пішохідного туризму та орієнтування.
30 червня 1 липня 2007 року. Гірський масив «Горгани» в Українських Карпатах.
Блог перегонів: gorganyrace.blogspot.com

Результати:

Команда (місто)

Час на фініші

Коментар

1

П.П. (Надвірна)

1:28:00

2

Транзит (Львів-Острог)

1:28:04

3

Друїди (Луцьк)

2:49

4

Фантом (Львів)

4:18

5

Непрості (Львів)

8:18

звіт команди, фото

6

Борислав сміється (Борислав)

8:54

7

Альмійська долина (Львів)

8:16

без одного КП

8

Шалені черепахи (Львів)

10:50

без одного КП, зійшов учасник

9

Шпондер (Львів)

12:48

без одного КП

10

The Rock -Галичина (Львів)

12:52

зійшли двоє учасників

11

РМБ (Львів)

15:45

без одного КП

12

Прохолода – Універсальна (Львів)

без одного КП

13

Вар’яти (Львів)

14

ЛІК (Івано-Франківськ)

ПРЕС-РЕЛІЗ

В Карпатах успішно завершилися перші командні екстрім-перегони “Gorgany Race 2007”

Понад сто учасників – 14 команд з п’яти областей Західної України – в такому форматі відбулися екстрім-перегони “Gorgany Race 2007”, організовані колективом компанії «Горгани Ком» та Федерацією Скаутів «Галицька Русь».
Змагання проводилися з метою популяризації здорового способу життя, насамперед – серед молоді, надання спортсменам, мандрівникам та шанувальникам активного відпочинку туризму можливості зустрітися, перевірити свої сили та вдосконалити навички в спортивному туризмі та орієнтуванні.
Змагання складалися з двох етапів – технічного та власне екстрім-перегонів. На технічному етапі вимагалося, використовуючи альпіністське спорядження, подолати смугу перешкод, яка включала в себе швидкісний спуск в урочище, різні види переправ через провалля та річку, вміння правильно використовувати систему страхування. В залежності від швидкості проходження дистанції команди, з інтервалом в 3 хвилини, виходили на маршрут перегонів.
Довжина маршруту, який пролягав через вершини гір Яйко-Ілемське, Молода, Грофа та долину річки Мшана, з врахуванням перепадів висот, склав близько 80 кілометрів. Цю відстань команди мали подолати всього за 30 годин. Ще однією вимогою для команд була необхідність фінішувати в повному складі, інакше результат команди не враховувався. Про складність маршруту свідчить той факт, що виконати ці вимоги вдалося лише 6 з 14 команд.
Боротьба за перемогу була настільки безкомпромісною, що команду-переможеця та команду, що фінішувала другою, розділили всього 4 секунди! Другою сенсацією став час, за який переможцями була пройдена дистанція – 15,5 годин!
Команди зі здоровим азартом змагалися за почесний трофей – ексклюзивний Кубок Горган та призовий фонд, який перевищив 3 тисячі гривень. Фонд був сформований завдяки підтримці Укрсоцбанку, який перерахував для цього 1748 гривень (саме стільки (в метрах) складає найвища вершина на маршруті перегонів) та спеціальних сертифікатів з від ТМ “Trimm” та “Alpine pro”.
Учасники одностайно відзначили високий рівень організації “Gorgany Race”, для проведення якого скаути Львівської Застави ФСГР розбили наметове містечко. Тут розмістилася суддівська колегія, групи підтримки команд, представники ЗМІ та гості заходу. В таборі учасники мали змогу отримати кваліфіковану медичну допомогу, залишити на зберігання цінні речі, просто смачно поїсти та відпочити.
Під час урочистого закриття змагань спортсмени щирими оплесками подякували компаніям, які підтримали учасників “Gorgany Race 2007” – всіх учасників заходу безкоштовно застрахувала від нещасних випадків СК «Універсальна». Своєю продукцією спортсменів пригостила компанія «Галичина». Інформаційними партнерами заходу виступили газета «Україна і час», Гала-радіо, М-fm та низка спеціалізованих Інтернет-ресурсів.
Переможцем “Gorgany Race 2007” стала команда «П.П.» з м. Надвірна (Івано-Франківська обл.), другими стали львів’яни з команди «Транзит», почесну «бронзу» виборола команда «Друїди» з м. Луцк.
Захід матиме продовження, адже організаційні внески команд Оргкомітет скерує на підтримку дитячого та молодіжного спорту, а самі перегони передбачається зробити традиційними.

Табір “Gorgany Race 2007” (Правицький кордон) – Львів,
3 липня 2007 року

Координатор заходу К. Арбатов

Напишіть відгук