Перегони 2011

11-12 червня 2011 року у Горганах – найвіддаленішому та найменш заселеному регіоні Карпат вп’яте відбулися пригодницькі перегони Gorgany Race.
Старт і кінцева точка перегонів знаходилася на поляні на березі річки Свіча неподалік від села Шевченкове Долинського району Івано-Франківської області. Там розмістилось також наметове містечко учасників, вболівальників, та організаторів – колективу компанії “Горгани Ком”.
Екстремальні перегони проходили в двох класах: “Трек”- пішохідна дистанція, протяжністю приблизно 90 км, і “Вело” – велосипедний маршрут близько 160 км, який включав також складну пішу дистанцію. Контрольний час, за який командам, чисельністю від 2 до 4 чоловік, у повному складі потрібно було подолати маршрут, складав 30 годин. Команди повинні були також пройти ряд випробувань на техніку гірського туризму, таких як підйом по скелі, спуск по мотузці, переправа через річку. Подолання природніх перешкод на маршруті вимагало неабиякої мужності та сили волі. На одному з етапів учасникам потрібно було переплисти через високогірне озеро Розсохан. І деяким командам це довелося робити вночі.
Всі учасники повинні були побувати та відмітитись у заданих пунктах – доказом чому служило фото членів команди у фірмових пов’язках “Gorgany Race 2011” на тлі відповідної позначки. Через складні погодні умови – дощ, холод, болото, тощо, та складний маршрут – чималу дистанцію, великі перепади висот, необхідність неодноразово долати водні перешкоди, пройти більшість обов’язкових точок і вкластися в контрольний час вдалося небагатьом.

У класі “Tрек” перемогу здобули:
Ушльопки м.Ужгород (Джміль Дмитро, Кудрявцев Володимир). Час фінішу команди: 14:50, 14 основних КП, 3 бонусні.
Друге призове місце здобула команда suvorovets.ks.ua м. Херсон, м.Сімферополь (Плохенко Андрій, Шешуков Олександр). Час фінішукоманди: 12:45, 14 основних КП, 1 бонусне.
Третьою стала команда Житомир м. Житомир (Олівсон Олександр, Коновал Віктор). Час фінішу команди: 14:59, 13 основних КП, 3 бонусних.

У класі “Вело” результати такі:
Першими подолали велодистанцію учасники команди Ракета м. Луцьк (Спасовський Ігор, Оришко Олександр). Час фінішу команди: 13:21, 16 КП.
Друге місце виборола команда Горганські привиди м. Львів (Чепіль Роман, Обаранець Назарій). Час фінішу команди: 14:34, 14 КП.
Третіми стали учасники команди Ліва педаль звитяги м. Львів (Гузінський Василь, Грицай Нестор). Час фінішу команди: 14:52, 14 КП).

Загалом, цього року у змаганнях взяли участь 79 команд у класі “Трек” та 15 команд у класі “Вело”, загальна кількість учасників 220 осіб з майже усіх регіонів України. Також в п’ятих екстремальних перегонах приймали участь і команди з-закордону – 2 команди з Польщі, 1 з Чехії, 2 з Росії та 1 з США.
Завдяки спонсорам та партнерам, які підтримали змагання, що популяризують здоровий та активний спосіб життя, цьогорічний призовий фонд склав близько 25 тисяч гривень. На таку суму переможці та частина учасників отримали туристичне спорядження, яке без сумніву, знадобиться їм у майбутніх мандрах.

Вітаємо переможців!

Напишіть відгук