Перегони 2012

2-3 червня 2012 року у Горганах – найвіддаленішому та найменш заселеному регіоні Карпат вшосте відбулися пригодницькі перегони Gorgany Race.

Старт і кінцева точка перегонів знаходилася на південь від села Закерничне, недалеко від Перегинська (Рожнятівський район). Там розмістилось також наметове містечко учасників, вболівальників, та організаторів – колективу компанії “Горгани Ком”.
Екстремальні перегони проходили в двох класах: “Трек”- пішохідна дистанція, протяжністю приблизно 90 км, і “Вело” – велосипедний маршрут близько 160 км, який включав також складну пішу дистанцію. Контрольний час, за який командам, чисельністю від 2 до 4 чоловік, у повному складі потрібно було подолати маршрут, складав 30 годин. Командам необхідно було пройти чимало складних випробувань. Подолання природніх перешкод на маршруті вимагало неабиякої мужності та сили волі.
Всі учасники повинні були побувати та відмітитись у заданих пунктах – доказом чому служило фото членів команди у фірмових пов’язках “Gorgany Race 2012” на тлі відповідної позначки.

У класі “Tрек” перемогу здобули:

“Тімос”, м.Львів (Жагаляк Іван, Рудник Роман). Час фінішу команди: 16.09, 15 КП+4ТЕ.

Друге призове місце здобула “Мультики”, Київська обл. м.Біла Церква, Сумська обл. м.Шостка (Ванджура Мар’ян, Бобров Андрій). Час фінішу команди: 16.11, 15КП+4ТЕ.

Третьою стала команда “Увальни”, м.Київ (Демянович Володимир, Дяченко Ігор). Час фінішу команди: 16.21, 15КП+4ТЕ

У класі “Вело” результати такі:

Першими подолали велодистанцію учасники команди “Bizioni Ракета”, Волинська обл. м. Луцьк (Спасовський Ігор, Оришко Олександр). Час фінішу команди: 11.14, 20 КП + 4ТЕ.

Друге місце виборола команда “Bizioni Горганські привиди” м. Львів (Чепіль Роман, Обаранець Назарій). Час фінішу команди: 14:41, 20 КП + 4ТЕ.

Третіми стали учасники команди “Рондель”, Івано-Франківська обл. м.Яремче, м.Суми (Мараховський Максим, Стефурак Василь, Полковніков Петро). Час фінішу команди: 16:21, 20 КП + 4 ТЕ).

Повну таблицю результатів розміщено тут.

Загалом, цього року у змаганнях взяли участь 82 команди у класі “Трек” та 22 команд у класі “Вело”, загальна кількість учасників близько 250 осіб з майже усіх регіонів України. Також шостих екстремальних перегонах приймали участь і команди з-закордону –1 з Чехії, 1 з Білорусії та 1 з США.

Завдяки спонсорам та партнерам, які підтримали змагання, що популяризують здоровий та активний спосіб життя переможці та частина учасників отримали туристичне спорядження, яке без сумніву, знадобиться їм у майбутніх мандрах.

Вітаємо переможців!

Напишіть відгук