Зареєстровані команди 2013

Зареєстровані команди, клас “ТРЕК”

Команда, місто Учасники Оплата внеску / автобус Призові шкарпетки Lasting
1 Карпатські Йоги, Львів Медведєв Олег Альбертович
Польовий Андрій Ярославович
так / так так
2 Опришки, Івано-Франківськ Барзіков Макар Валерійович
Биндю Юрій Андрійович
так / ні
3 Flying Circus, Київ Смірнов Олег Володимирович
Санніков Олег Володимирович
Аркадьєв Ростислав Вікторович
так / ні
4 Вертикаль, Київ, Тернопіль Лаган Михайло Євгенович
Савицька Уляна Володимирівна
Чепурна Ольга Юрієвна
Зотов Олександр Віталієвич
так / так так
5 Факел, Київ Фасоля Тарас Анатолійович
Шевченко Михайло Олександрович
Овечкіна Євгенія Сергіївна
так / ні
6 За ВітРоМ, Тернопіль Шмотолоха Роман Миронович
Корендій Віталій Михайлович
Гончарук Роман Сергійович
Демчук Микола Михайлович
так / ні так
7 ТОЙ-ВО, Тернопіль, Умань Курант Юрій Ігорович
Черниш Артем Михайлович
так / ні так
8 Кураж, Золочів Олійник Мар’ян Михайлович
Шептицький Богдан Петрович
Олексій Андрій Володимирович
так / так так
9 АЛГА!, Київ Максимов Владислав Володимирович
Довганич Іван Іванович
так / ні  так
10 commanDOS, Київ Закусило Вадим Миколайович
Пономаренко Олександр Ігоревич
так / так  так
11 25 щасливих очей, Новий Яричів Ткач Андрій Станіславович
Задорожний Андрій Юрійович
так / ні  так
12 Таксяк, Ужгород Лагажевський Михайло Юрійович
Кудрявцев Володимир Миколайович
так / ні
13 Трикветра, Тернопіль, Броди Казьмірчук Роман Романович
Довбуш Тарас Анатолійович
так / ні так
14 Perkalaba Team, Poznań Piotr Fijałkowski
Michał Dreas
Leszek Darmochwał
так / так  так
15 Вірда, Львів Сумик Ростислав Маркіянович
Довбуш Роман Володимирович
Воробець Богдан Петрович
так / ні
16 Крепкие Орешки, Донецьк Еккерт Максим Валерійович
Воробйов Артем Олександрович
так / ні
17 School Of Life, Львів Сомик Андрій Романович
Михайлов Даниїл Федорович
Телуха Кирил Ігорович
Пукальський Орест Богданович
 так / ні  так
18 Увальни, Київ Демянович Володимир Олегович
Дяченко Ігор Володимирович
 так / ні  так
19 АЛЬФА, Львів Азарський Юрій Іванович
Петренко Роман Валерійович
так / так
20 НЕВГАМОВНІ, Черкаси Ведула Артем Юрійович
Линюк Михайло Анатолійович
Повстян Андрій Олександрович
так / так  так
21 Кроком Руш, Київ Зелений В’ячеслав Анатолійович
Стахов Іван Юрійович
Савицький Віктор Григорович
так / ні
22 Шукачі пригод, Жовті Води Левченко Андрій Сергійович
Карпова Катерина Анатоліївна
Меркушев Євген Євгенович
 так / так так
23 Sims,  Жовті Води Сімакін Олексій Сергійович
Шпачинська Вікторія Вікторівна
 так / так  так
24 Білі Вовки, Львів Широкий Тимофій В’ячеславович
Якимів Василь Зеновійович
Садовський Максим Юрійович
 так / ні  так
25 2 турбо дізеля, Львів, Коломия Мегедин Микола Олександрович
Прийма Павло Олегович
 так / ні  так
26 Craft-Одесса, Одеса Борщ Євген Ільїч
Постіка Ігор Сергійович
так / ні
27 Шукачі пригод, Київ Пресіч Микола Володимирович
Храпко Сергій Ігорович
так / ні  так
28 Мисливці за пригодами, Івано-Франківськ Остап’юк Юрій Васильович
Кокоринець Олег Миколайович
Шикор Василь Ярославович
так / ні  так
29 Пестик и тычинки, Харків Русович Сергей Иванович
Морской Иван Николаевич
Пигарёва Юлия Александровна
ні
30 Всякосракоходи, Львів Матрохін Микола Володимирович
Липська Оксана Володимирівна
Липська Марія Володимирівна
так / так так
31 ОЛЕНЕВОДИ, Київ Нагорний Андрій Миколайович
Зубченко Сергій Олександрович
Омельченко Андрій Володимирович
так / ні так
32 Некрофіліни, Львів Чушак Данило Ігорович
Колодка Андрій Володимирович
Конюхов Сергій Вадимович
Тарасенко Богдан Вячеслович
так / так так
33 Група пiдтримки, Львів, Тернопіль Чуба Христина Ярославiвна
Лис Олеся Романівна
Коваль Зоя Анатоліївна
так / так так
34 Основний інстинкт, Стрий Калічак Андрій Петрович
Жизняков Олег Ярославович
так / ні  так
35 Monster Energy, Київська обл. Головко Микола Павлович
Скобельський Олексій Віцентович
так / ні
36 Фігурний і Оленка, Вінниця Фігурний Олександр Володимирович
Ладанюк Олена Дмитрівна
так / так так
37 По цимбалах, Чернівецька обл. Лапчук Віталій Мирославович
Лапчук Володимир Мирославович
Мельничук Мирослав Ілліч
так / ні так
38 Друге дихання, Львів Бойко Семен Ігорович
Сімонов Михайло Вікторович
Гудима Сергій Валентинович
Гудима Анатолій Валентинович
так / ні
39 Звірі, Львів Савка Богдан Володимирович
Сава Олег Ярославович
так / ні
40 Легенды Х-трима, Іллічівськ Муслиев Виталий Дилаверович
Дюба Иван Владимирович
так / так так
41 Остров Крым, Крим Мельник Михаил Леонидович
Чугаев Андрей Алексеевич
так / ні
42 Омега, Львів, Мукачево Гончаров Костянтин Андрійович
Туренко Ярослав Олександрович
так / так так
43 Злюки Бобри, Львів Гула Богдан Ярославович
Колодій Юрій Зеновійович
так / так
44 Олені, Львів Капраль Юрій Романович
Платко Тарас Ігорович
так / ні так
45 Mr. and Mrs. Smith, Львів Бурда Юрій Іванович
Турковська Ольга Володимирівна
так / ні так
46 Сороконожки, Миколаїв Ставничий Валентин Олександрович
Біловзорова Марина Олегівна
так / ні  так
47 Б.Е.С., Іллічівськ Васильев Александр Александрович
Тымко Юлия Владимировна
так / так так
48 Мультики, Біла Церква Ванджура Мар’ян Володимирович
Коменотрус Юрій Вікторович
так / ні так
49 АндатрА, Київ Полойнiков Олег Вiкторович
Бауліна Каріна Олександрівна
так / ні так
50 Скрипучие худули, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ Скрипка Олександр Петрович
Худицький Максим Сергійович
так / ні так
51 Мультики-2, Біла Церква Нинько Іван Сергійович
Коменотрус Максим Ярославович
так / ні  так
52 КАРПАТСЬКА САЛАМАНДРА,  Івано -Франківськ Ганчак Тарас Васильович
Шкляр Олексій Володимирович
так / ні
53 Буква «ZU», Івано-Франківська, Одеська обл. Бойків Тарас Володимирович
Гриненко Артем Юрійович
так / ні так
54 Мультики-3, Біла Церква Дідик Руслан Васильович
Поліщук Артем Євгенійович
так / ні так
55  Нас рать, Київ Cорокін Микола Олександрович
Рудь Дмитро Дмитрович
Стасевич Петро Анатолійович
так / ні
56 ТІМОС, Львів Жагаляк Іван Іванович
Рудник Роман Дмитрович
Жагаляк Роман Іванович
 так / ні так
57 К-2, Львів Копанський Сергій Васильович
Зуб Володимир Ярославович
Копанський Юлій Сергійович
так / ні так
58 ОТВАЛ, Київ Качуренко Віктор Юхимович
Гордієнко Тімур Валерійович
так / ні
59 Mat-Race, Київ, Миколаїв Лапiн Дмитро Григорович
Гончаров Андрiй Олександрович
так / ні
60 Gingers, Львів Пікулик Любов Іванівна
Ратич Богдана Андріївна
так / ні
61 Meridian EX, Вінниця, Київ Липський Вадим Володимирович
Уваров Андрій Євгенович
так / ні
62 25 щасливих ночей, Львів Борщук Катерина Євгенівна
Ткач Христина Ярославівна
так /  ні
63 Горганські привиди, Львів Чепіль Роман
Пажух Ярослав
так / так
64 Тімос 2, Рівне, Стрий Савчук Олександр Сергійович
Перехожук Микола Андрійович
так / ні
65 Trinity, Київ Марченко Ольга Миколаївна
Хулап Михайло Миколайович
Солодовніков Георгій Петрович
так / ні
66 Вектор, Львів, Жидачів Найда Володимир Зіновійович
Пилипів Юрій Ігорович
Пилипів Ігор Ігорович
так / ні
67 Белки и Стрелки, Київ Коваль Марія Вікторівна
Рубан Наталия Сергеевна
Захарченко Ірина Вікторівна
Кислицына Анна Геннадиевна
так / ні
68 Корован, Київ Тертичний Григорій Миколайович
Павличенко Константин Юрьевич
так / ні
69 Галицькі Леви, Львів Лешківець Ігор Богданович
Мазур Андрій Михайлович
так / ні
70 АК, Київ, Ліда (Білорусь) Паламарчук Костянтин
Лук’янець Олексій
Мельник Анна
так / так
71 Outdoor,  Луцьк Форманюк Руслан Русланович
Данилюк Анастасія Валеріївна
так / ні
72 Нестримні, Київ Дубовський Михайло Володимирович
Овчинка Віталій Вікторович
так ні
73 Карпатські волоцюги, Львів, Стебник Фізяр Михайло Зіновійович
Кухар Остап Федорович
так / ні
74 Фокусники, Львів, Івано-Франкове Стадницький Олексій Богданович
Мельник Мар’ян Ігорович
ні
75 Та я тебе прошу, Львів Доманський Михайло Іванович
Максим Андрій Зіновійович
Третяк Андрій Зеновійович
так / ні
76 БАФ, Київ Сохацький Олександр Іванович
Давибаран Ірина Ігорівна
Рева Андрій Олексійович
так / так
77 Дикі вепри, Івано-Франківська обл. Савіцький Владислав Олегович
Хамуляк Сергій Ігорович
 так / ні
78 PingVin Яшка, Вінниця Дементьєв Сергій Юрійович
Савінова Наталія Геннадіївна
так / ні
79 PingVin Вова, Вінниця Дементьєв Віктор Юрійович
Волошко Андрій Юрійович
так / ні
80 Гуцул, Тернопіль, Бережани Шургот Ярослав Михайлович
Шургот Святослав Володимирович
так / ні
81 Грізлі, Львів Сенько Микола Миколайович
Духнич Вадим Володимирович
Бензель Ігор Леонідович
Рибалко Володимир Орестович
так / ні
82 40 градусов, Чернівці Молодянов Віталій Геннадійович
Кравчук Єлізавєта Рафісівна
Сиротюк Володимир Петрович
Пудіч Олександр Андрійович
так / ні
83 Комільфо, Івано-Франківськ Кондрат Михайло Ростиславович
Гулик Олександр Володимирович
Струтинський Віталій Васильвич
Шевлюк Ігор Володимирович
так / ні
84 Bilink, Київ Махлайчук Олександр
Новікова Дар’я
так / ні
85 Cayo Grande, Київ Пашин Олег Євгенович
Пашин Іван Євгенович
Биков Ярослав Ігоревич
так / ні
86 Громова Гряда, Івано-Франківськ, Коломия Кордяк Василь Михайлович
Шушваль Ігор Ігорович
так / ні
87 Гепард,  Львівська обл. Фесак Олександр Володимирович
Фесак Наталія Володимирівна
Теодорович Георгій Вікторович
 так / так
88 Вар’яти Нецке, Київ Скочипець Роман Євгенович
Галаган Анна Миколаївна
Переходько Петро Сергійович
 ні
89 Роза ветров, Хмельницкий Криштун Геннадій Игорович
Шуляк Андрій Станіславович
Возний Іван Сергійович
 так / ні
90 СКІФИ, Запоріжжя Вареніцин Олексій Олександрович
Дмитриченко Артем Володимирович
Краснопольська Марина В’ячеславівна
 ні / так
91 Hey You Two Girls Майкл Рани
Хелен Бюрстром
Патрик Бурн
Ерин Бурн
так / так
92 Спонтанні,  Вінницька обл. Бурдейний Сергій Анатолійович
Безверхній Володимир Анатолійович
так / ні
93 Тушканчики, Київ Олександра Сікорська
Коротецька Ярослава
ні
94 Сокирники,  Івано-Франківська обл. Гаврилюк Василь Дмитрович
Савчук Олег Васильович
Бежук Василь Васильович
так / ні
95 Крокозябли, Івано-Франківськ Ружило Олександр Ігорович
Мязін Ян Борисович
Павлюк Євген Ярославович
так / ні
96 Палатка № 2,  Хмельницька обл. Фесенко Іван Борисович
Костишен Ігор Володимирович
так / ні
97 Красная Бокела, Кривий Ріг Завальнюк Олена Сергіївна
Гудименко Ярослав Ігоревич
Петрик Олександра Олександрівна
так / так
98 Капітошка, Івано-Франківськ, Херсон Боднарук Василь Васильович
Шупер Марія Володимирівна
так / ні
99 Дикі шишки,  Харків, Київ Пунегов Станіслав Юрійович
Гаевой Алексей Васильевич
так / ні
100 Трактор Стій, Ужгород Будник Андрій Васильович
Компанієць Денис Олександрович
Ковач Олександр Золтанович
Маркович Мирослав Павлович
так / ні
101 Вомбати, Київ Філіппенко Олександр Олексійович
Салан Вадим Володимирович
Іоніна Марина Андріївна
так / ні
102 А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, Львів Миронова Ірина В’ячеславівна
Тичка Ганна-Меланія Ігорівна
Чир Лідія Андріївна
так / так
103 Е-Жи-Ки, Київ Олівсон Олександр
Білан Олена
ні
104 МНК,  Київ, Харків Кішка Іван Васильович
Сєрая Євгенія Леонідівна
Лотоцький Юрій
ні
105 Липкие конфеты, Київ Зарічанська Анна Володимирівна
Гайова Катеріна Васіливна
ні
106 Гайдамаки, Івано-Франківська обл. Королишин Тарас Володимирович
Марчук Тарас Зіновійович
Михайлик Андрій Миронович
так / ні
107 I.R.A. team, Іллічівськ Поспелов Андрей Николаевич
Коваль Иван Станиславович
Копыщик Никита Григорьевич
так / так
108 Атлантида, Київ Гнатів Олена
Сливка Тарас
Пархоменко Северин Олександрович
Красніков Олександр Вікторович
так / ні
109 Доганяйка, Львів Козак Андрій Іванович
Федючек Володимир Ігорович
Семчук Євген Сергійович
 так / так
110  NIKOTeam, Миколаїв Кліменко Едуард Олексійович
Шаповалов Степан Анотолійович
ні
111 БЕЗГОЛОВІ ВЕРШНИКИ, Мукачево Желеф Борис Георгійович
Свідницький Владислав Вячеславович
Ганжа Євген Володимирович
ні
112 Авто+ , Мукачево Гардій Ігор Володимирович
Калинів Ігор Ігорович
Мишко Юрій Юрійович
Лукеча Володимир Володимирович
ні
113 Команда, Київ Голубовский Александр Станиславович
Савицкая Екатерина Альфредовна
ні
114 Без ГМО,  Івано-Франківськ Стефуришин Роман Романович
Савчин Михайло Павлович
Ковальський Павло Васильович
ні
115 Ижі, Івано-Франківськ Симчич Богдан Миколайович
Симанишин Леся Михайлівна
ні
116 NIKOTeam-2, Миколаїв Носков Павел
Молодый Виталий
ні
117 Черепашки Ніндзя, Вінниця Кацалап Андрій Вікторович
Сахно Олександр Іванович
Ремінний Олександр Андрійович
Коробейніков Борис Миколайович
так / так
118 Партизанський загін, Київ Хом’як Віктор Андрійович
Ніколаєнко Дмитро Олександрович
ні
119 Stalewa Wolia, Івано-Франківська обл. Хожай Олег Андрійович
Рогожинський Василь Васильвич
Хожай Костянтин Андрійович
ні
120 Тімос-3, Львів Рожко Іван Юрійович
Сазанський Андрій Ігорович
так / ні
121 Останній вагон, Львівська обл. Недорубан А.О.
Курило Р.І.
Бусигін О.В.
Астапов О.В.
 ні
122 А2, Закарпаття Ткачук Андрій Антонович
Расчупкін Андрій Анатолійович
ні
123 ЕТНА – СОФТ, Волинська Галяс Тарас Русланович
Галяс Руслан Петрович
Рудий Олександр Володимирович
ні
124 ЯКУРС, Львів Урсул Зіновій Михайлович
Якубеня Ярослав Миколайович
так / ні
125 Trimm Team A,  Plzen, Czech Republic Miroslav Stefl
Milan Urban
ні
126 Trimm Team B, Plzen, Czech Republic Jana Pachmannova
Marek Kus
 ні

Зареєстровані команди, клас “ВЕЛО”

 

Команда, місто Учасники Оплата внеску / автобус Призові шкарпетки Lasting
201 Шалені Сергії, Полтава Петкевич Сергій Миколайович
Васковець Сергій Васильович
ні
202 Ardis Pro Racing Team, Івано-Франківськ Сорока Ярослав Олегович
Сорока Роман Олегович
так / ні так
203 РАКЕТА, Луцьк Оришко Олександр Олегович
Сергей Петкевич миколайович
ні
204 ТіХтоПройшлиКрізьЛіси, Луцьк Ярощук Ярослав Віталійович
Моклиця Юрій Володимирович
так / ні
205 Альона Мілашка team,  Тернопіль Ковтун Павло Степанович
Гром’як Олександр Вікторович
так / ні
206 Perfect Strangers, Львів Бригас Юрій Олександрович
Господарисько Костянтин Олегович
так / так так
207 АРТАПЄДИ, Київ Гришин Андрій Вікторович
Кайнара Олександр Юрієвич
так / ні
208 Диверсанти, Львів, Київ Кулик Сергій Сергійович
Бушуєв Денис Тимофійович
так / ні
209 YETI-EXTREME, Львів Кульпа Іван Олегович
Чорней Ігор Михайлович
Лиховид Володимир Андрійович
так / ні
210  Ліва педаль звитяги, Львів Гузінський Василь Васильович
Проців Назар Олегович
так / ні
211  Рондель, Суми, Яремче Мараховський Максим Станіславович
Стефурак Василь Михайлович
так / ні
212 Troll Team, Київ Голуб Таїса Олександрівна
Скубій Валерій Ігорович
Денисов  Дмитро Вікторович
так / ні
213 Photovision.UA, Київ Лавренчук Сергій Анатолійович
Редько Сергій Олександрович
так / ні
214 Горе-Лази, Івано-Франківськ Двояк Андрій Ігорович
Буяр Олег Ігорович
так / ні
215 Лісові Чорти, Львів Гвоздович Юрій Андрійович
Корпан Андрій Тарасович
так / ні
216 Умка, Львів Грицай Нестор Олександрович
Дропа Марта Романівна
так / ні
217 Архбудконтроль, Львів Біленький Павло Ігорович
Пахолюк  Петро Тарасович
так / ні
218 Волинці,  Луцьк Волинець Ярослав Юрійович
Волинець Роман Юрійович
 так / ні
219 Sem, Івано-Франківськ Семко Володимир Ярославович
Семко Юрій Ярославович
так / ні
220 ХАНА, Київ Степанюк Роман Володимирович
Юр Ірина Юріївна
ні
221 Бат’ON, Львів Романович Іван Федорович
Липак Роман Ігорович
Бутенко Андрій Вікторович
ні
222 salewa briko trailteam, Polska Maciej Dubaj
Magdalena Gruziel
ні

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*